Jakie Są Oznaki Zainteresowania Ze Strony Kobiety?

oznaki zainteresowania

Oznaki zainteresowania ze strony kobiety czasami trudno wychwycić. Czasami nie wiesz, czy dana dziewczyna wysyła Ci jakieś sygnały czy nie. Dlatego właśnie postanowiłem Ci pomóc. W tym artykule przedstawię Ci, w jaki sposób rozpoznać czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana. Zapraszam do lektury.

Co do zasady, mężczyźni dzielą się na tych, którzy patrzą i widzą i na tych, którzy patrzą i nie widzą. Tych drugich jest zdecydowanie więcej. Być może do tej pory ominęło Cię wiele fantastycznych znajomości, tylko dlatego, że nie wiedziałeś, jakie sygnały wysyła Ci kobieta. Prawdopodobnie zdarzało się, że wprost łapałeś się za głowę i zastanawiałeś się, o co jej chodziło.

To całkowicie normalne. Ja sam też kiedyś tak miałem.

Naucz Się Wychwytywać Oznaki Zainteresowania

Natomiast wiem, że możliwe jest nauczenie się czytania kobiety, niemalże niczym książki. W przypadku książek, kiedy dopiero zaczynałeś, czytanie szło Ci mozolnie i przychodziło z dużym trudem. Jednakże, z czasem udało Ci się opanować tą sztukę. Podobnie będzie z kobietami i odczytywaniem ich sygnałów. Dzięki temu będziesz w stanie wychwycić to, której kobiecie się podobasz. Skończy się szukanie po omacku. O wiele łatwiej przejść przez drzwi, które już są otwarte.

Najczęściej, w interakcji, kobieta pozostaje stroną bierną. To do mężczyzny należy pierwszy krok. Pomimo to, kobiety komunikują nam  czy mamy zielone światło czy nie.

3 Najczęstsze Sygnały Wysyłane Przez Kobiety

Chciałbym przedstawić Ci najczęściej spotykanie oznaki zainteresowania ze strony kobiety. Zacznij wyłapywać je w swoim otoczeniu, a już niedługo wejdzie Ci to w nawyk.

oznaki zainteresowania kobiety1)      Utrzymujący się kontakt wzrokowy. Kiedy utrzymuje się dłuższy czas i to ona pierwsza odwraca wzrok, po czym się uśmiecha zawstydzona – masz zielone światło.

2)      Bawienie się włosami w trakcie rozmowy z Tobą. Musisz być w stanie odróżnić to, czy ona sobie te włosy poprawia czy w ten sposób z Tobą flirtuje. Najłatwiej zrobić to obserwując jej „normalne zachowanie”. Jeśli nie robi tego, kiedy nie jest z Tobą, to wiedz, że coś się dzieje.

3)      Pytanie Cię o to czy masz dziewczynę. Jeśli to pytanie już padło, oznacza to, że traktuje Cię jako potencjalnego partnera. Zwłaszcza jeśli sama poruszyła ten temat – bez Twojej inicjatywy.

To tylko niektóre – z wielu – oznak zainteresowania, jakie kobiety wysyłają mężczyznom. Większość facetów nie jest w stanie ich odczytać. Ciebie ten problem już nie dotyczy. Naucz się wychwytywać te 3, a gwarantuję Ci, że będziesz w stanie o wiele pewniej i skuteczniej poznawać kobiety. I to w dodatku te, które już na wstępie są Tobą zainteresowane.

Jeżeli chcesz poznać sekretne techniki, których nie zna 99% mężczyzn i dzięki temu zacząć poznawać atrakcyjne kobiety, nie zwlekaj – zapisz się poniżej, a otrzymasz bezpłatny raport „5 Metod Jak Tworzyć Wyjątkowe Relacje i Poznawać Fantastyczne Kobiety”. Podaj e-mail, na który mam Ci wysłać dostęp.
 
  

Zostaw Komentarz

Current month ye@r day *