Mowa Ciała: Jedna Zmiana, Która Zrewolucjonizuje Twoje Relacje z Kobietami

mowa ciałaUważasz, że mowa ciała nie jest Twoją mocną stroną i przeszkadza Ci w poznawaniu kobiet? To się może zmienić! W tym artykule zdradzę Ci sekret. Poznasz jedną, prostą do wdrożenia w życie zmianę, która całkowicie zrewolucjonizuje Twoje kontakty z płcią przeciwną. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Kiedy rozmawiam z kobietami i pytam je, na co w pierwszym momencie zwracają uwagę w mężczyźnie, większość odpowiada, że jest to jego zachowanie. Kobiety uwielbiają mężczyzn pewnych siebie i zdecydowanych.

Męska Mowa Ciała – Przepustka Do Nowej Rzeczywistości

Tymczasem, większość facetów na poziomie niewerbalnym komunikuje zupełnie co innego. Spuszczona głowa, niepewne spojrzenie, ręcę niekomfortowo w kieszeniach, zgarbiona sylwetka – to przepis na porażkę i wkroczenie w bramę do świata, w którym kobieta nie spojrzy na Ciebie nawet za milion dolarów.

Chciałbyś, żeby to uległo zmianie? Mam dla Ciebie przepustkę do rzeczywistości, w której swobodnie poznajesz kobiety i tworzysz wyjątkowe relacje. Pierwsze wrażenie będzie Twoją mocną stroną i zapewni Ci rezultaty, o jakich marzysz.

Będziesz jak Indiana Jones w „Poszukiwaczach Zaginionej Arki” – pewny siebie, zdecydowany i swobodny.

mowa ciała mężczyznySekret Udanego Podejścia

Następnym razem kiedy zobaczysz interesującą Cię kobietę – nie patrz na nią. Powolnym i pewnym krokiem podejdź do niej, ale – uwaga! – nie podchodź do niej frontalnie. Podejdź od boku. Kiedy podchodzisz do kogoś frontalnie – uruchamia to ewolucyjny mechanizm „walcz-uciekaj”. Dzieje się to na poziomie nieświadomym i dana kobieta może odczuwać dyskomfort, zupełnie nie zdając sobie sprawy, dlaczego tak się dzieje.

Nie daj się złapać w tą pułapkę. Twoje podejście powinno być zdecydowane, ale kobieta do ostatniej chwili nie może wiedzieć, że chcesz podejść właśnie do niej. Dzięki temu unikniesz aktywacji tego pierwotnego mechanizmu w jej głowie i już na wstępie zyskasz przewagę nad większością facetów.

To naprawdę bezcenna wiedza, której nie poznasz nigdzie indziej. Sprawi ona, że Twoja mowa ciała będzie niezwykle atrakcyjna i pociągająca dla kobiet. Nie wierz mi na słowo – sam się o tym przekonaj!

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł i chciałbyś poznać sekretne techniki, o których nie wie 99% mężczyzn, zapisz się poniżej na bezpłatny newsletter. Wpisz e-mai, na który mam wysłać dostęp.

 
  

Zostaw Komentarz

Current month ye@r day *