O Czym Rozmawiac z Dziewczyna? 3 Uniwersalne Tematy

o czym rozmawiac z dziewczynaZastanawiasz się, o czym rozmawiac z dziewczyna w trakcie randki? Mam dla Ciebie dwie wiadomości. Co więcej: obie są dobre. Pierwsza to taka, że nie jesteś sam – mnóstwo mężczyzn ma z tym problem. Druga, dobra wiadomość – już za chwilę podam Ci 3 tematy, które możesz poruszyć w trakcie takiego spotkania. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Umawiasz się z dziewczyną, spotykacie się i… zapada cisza. Nie wiesz, o czym rozmawiać. Masz pustkę w głowie. Ona wygląda na znudzoną, Ty coraz bardziej się denerwujesz. Sugeruje Ci, że inicjatywa jest po Twojej stronie, a Ty… po prostu nie wiesz, co powiedzieć.

Znasz ten scenariusz?

O Czym Rozmawiac z Dziewczyna: Dylemat 95% Mężczyzn?

No właśnie. Zna go niejeden dorosły facet. Tak to już jest, że gdy się stresujemy – po prostu brakuje nam pomysłów. A kto z nas nie chce dobrze wypaść? Zwłaszcza, jeżeli w grę wchodzi pierwsza randka. To przecież od niej są uzależnione kolejne. Nie chcemy wypaść przeciętnie – chcemy się wykazać.

Takie spotkanie naprawdę może się udać. Wyobraź sobie, że idziesz na nie z pewnością, że wszystko pójdzie tak jak tego pragniesz. Będziesz wiedział, co powiedzieć i kiedy. Nie będzie niezręcznej ciszy. Ona będzie przez cały czas Tobą zainteresowana. Wzbudzisz u niej uśmiech i będziecie się świetnie dogadywać.

Brzmi kusząco, prawda?

I takim jest w rzeczywistości. Jednakże, żeby tak się stało – mam dla Ciebie 3 tematy na spotkanie z kobietą, które możesz wykorzystać, gdy zabraknie Ci własnych.

3 Tematy Do Rozmowy z Każdą Kobietą

Oto i one:

1)      Zapytaj ją o jej marzenia. Ilu facetów przed Tobą tak zrobiło? Liczba ta waha się między zero a jeden (być może poznała wcześniej o czym rozmawiac z dziewczyna na randcemnie;) Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ to wspaniały temat do rozmowy. Jest niecodzienny i wyjątkowy. I właśnie tak poczuje się kobieta przy Tobie, kiedy ją o to zapytasz – wyjątkowo. A właśnie o to Ci chodzi. Nie chcesz być kolejnym „przeciętniakiem”, który robi ze spotkania z nią rozmowę kwalifikacyjną.

2)      Pasja. Twoja i jej. Najłatwiej poznać człowieka, kiedy mówi o swojej pasji – tym, co tak naprawdę go interesuje. Możesz rozmawiać z nią na temat tego jak spędza wolny czas. Pozwoli Ci to znaleźć dla was wspólną płaszczyznę i przekonać się, ile tak naprawdę was łączy. Bo jeśli okaże się, że nic – to nie warto wchodzić w daną relację głębiej.

3)      Różnice damsko-męskie. Po pierwsze to ciekawy temat, po drugie, możesz się od niej bardzo wiele dowiedzieć. Ja często rozmawiam z kobietami np. na temat tzw. kryzysu męskości. Czyli tego, że faceci są coraz bardziej zniewieściali i zachowują się jak… kobiety. Możesz poruszyć ten lub inny temat związany z wzajemnymi relacjami. To sprawi, że ona się przed Tobą otworzy i bardzo chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą.

O czym rozmawiac z dziewczyna to nie taki wielki problem. Ważne, żebyś nie udawał kogoś, kim nie jesteś. Pamiętaj również o tym, że trafisz na kobiety, z którymi po prostu nie będziesz się dogadywał. Co wtedy? Nic, po prostu szukaj dalej. Czasami tak się zdarza, że nie ma chemii i nic na to nie poradzisz. Nie ma co się kopać z koniem.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis i chciałbyś poznać więcej sekretnych technik, o których nie wie 99% mężczyzn, zapisz się poniżej, a otrzymasz bezpłatny raport „5 Metod Jak Tworzyć Wyjątkowe Relacje i Poznawać Fantastyczne Kobiety”. Podaj e-mail, na który mam Ci wysłać dostęp.
 
  

Zostaw Komentarz

Current month ye@r day *