Pierwsza Randka: 4 Rzeczy, Które Musisz Zrobić, Aby Okazała Się Sukcesem

pierwsza randkaNie chciałbyś, żeby pierwsza randka była ostatnią? Już za chwilę dowiesz się, co zrobić, aby tego uniknąć. Przedstawię Ci 4 proste rzeczy, o których musisz pamiętać podczas pierwszej randki, jeżeli chcesz odnieść sukces. Jeśli jesteś zainteresowany, czytaj dalej.

Dla wielu mężczyzn przygotowania do pierwszej randki mogą być utrapieniem. Stresują się i zastanawiają, jak zaimponować dziewczynie. Tworzą w głowie idealne scenariusz i masę oczekiwań. Niestety, nie tak to działa. Wszystkie nasze oczekiwania, które pojawiają się wobec relacji z nieznajomą dziewczyną, bardzo szybko mogą okazać się jałowe. Czego się w takim razie spodziewać? Najlepiej niczego. W trakcie pierwszego spotkania, skup się na tym, co się dzieje w danym momencie – kiedy ono trwa. Dzięki temu unikniesz pułapki niespełnionych oczekiwań i ewentualnego rozczarowania.

Pierwsza Randka: Stres Jest Normalny

Wasze wspólne spotkanie może być jednocześnie ciekawe i emocjonujące. Bardzo szybko możesz wejść na kolejny poziom. Zrozum, to, że się stresujesz jest normalne. Być może Cię zaskoczę, ale ona też się stresuje. Możliwe nawet, że bardziej niż Ty. Zastanów się przez chwilę, co jest w tej sytuacji stresującego? Czego tu się bać? Albo okaże się, że do siebie pasujecie albo, że nie. W obu przypadkach wygrywasz, bo odważyłeś się to sprawdzić. Grunt to nie tworzyć sobie oczekiwań. Tylko wtedy można się rozczarować.

4 Elementy Super Randki

pierwsza randkaJakie 4 rzeczy możesz zrobić w trakcie pierwszej randki, aby okazał się sukcesem?

1) Słuchaj. Nie skupiaj się na tym, co za chwilę powiesz, ale naprawdę wysłuchaj, co dana dziewczyna ma Ci do powiedzenia. Ona powie Ci, jak ją uwieść. Jeżeli skupisz sie na tym, co mówi, bardzo w jej oczach zapunktujesz. Dobrym przykładem może być zapamiętanie jakiegoś detalu, który pozornie nic nie znaczy. Być może wspomni o swoim ulubionym jedzeniu lub o muzyce, którą lubi. Powinieneś wyłapywać takie rzeczy z rozmowy.

2) Pytaj. Jesteś tam po to, żeby ją poznać. Nie zrobisz tego lepiej, niż zadając jej konretne pytania. Masz rodzeństwo? Z kim mieszkasz? Jaki jest Twój ulubiony film? Dlaczego? Lubisz teatr? Uprawiasz jakiś sport? Jaki? Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? Umiesz gotować? Pytaj o cokolwiek tylko chcesz. Jeżeli zwróci Ci na to uwagę, odpowiedz, że wzbudza w Tobie ciekawość i chcesz ją poznać, dlatego szczerze pytasz.

3) Miejsce. Nie zabieraj jej do teatru, ani do kina. To jest pierwsze spotkanie – macie się lepiej poznać. Najlepiej weź ją na spacer w jakieś ciekawe miejsce – pokażesz w ten sposób, że nie musisz jej imponować inaczej niż po prostu będąc sobą. Co prowadzi nas do 4 punktu.

4) Bądź sobą. Co to oznacza? Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Nie próbuj na siłe jej zaimponować. Kobiety od razu potrafią dostrzec, że mężczyzna udaje i jest nieszczery. Masz być najlepszą wersją samego siebie. Masz wady i zalety, tak jak i ona. Pamiętaj o tym i nie sil się na efekt.

Przemyśl powyższe 4 punktu i zastanów się, jak możesz je wcielić w życie. Dzięki temu Twoja pierwsza randka okaże się ogromnym sukcesem.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis i chciałbyś poznać więcej sekretnych technik, o których nie wie 99% mężczyzn, zapisz się na bezpłatny newsletter. Podaj e-mail, na który mam Ci wysłać dostęp.

 

  

 

Zostaw Komentarz

Current month ye@r day *