Dziewczyna mnie zostawiła, jak ją odzyskać?

W swojej karierze wielokrotnie rozmawiałem z mężczyznami, którzy przyznawali się do tego, że ich wieloletni związek się rozpadł. Słyszałem teksty typu „Dziewczyna mnie zostawiła… Którą bardzo kocham, co zrobić w takiej sytuacji? Nie jestem w stanie bez niej funkcjonować”.

Jednak taki stan rzeczy nie dotyka tylko związków z dłuższym stażem. Wydaje Ci się, że ona Cię nigdy nie zostawi i będziecie żyli jak w bajce. To tylko Twoja perspektywa. Być może jesteś zbyt pewny siebie i zaraz będziesz szukał odpowiedzi na pytanie jak odzyskać dziewczynę.

Przychodzę więc z dobrą radą. Ten tekst na pewno zainspiruje Cię do działania i pokaże Ci, jak odzyskać kobietę Twojego serca. Nie zmarnuj tej okazji.

W jaki sposób poradzić sobie ze złamanym sercem?

Dziewczyna mnie zostawiła i odeszła, tak z dnia na dzień postanowiła zakończyć to, co dla mnie było wyjątkowe. Teraz nie potrafię dojść do siebie – relacjonuje Piotr, jeden z naszych klientów.

Radzenie sobie po rozpadzie związku, nigdy nie będzie łatwym do zaakceptowania uczuciem. W przypadku Piotra tak się właśnie dzieje. Nie wie, co ze sobą zrobić i jak powinien się czuć.

jak poradzić sobie ze złamanym sercem

Złość, żal, rozpacz – to tylko niektóre z emocji, które zapewne w tej chwili odczuwasz. Straciłeś drugą połówkę, nic w tym dziwnego, że cierpisz. Stwórz sobie listę rzeczy, którymi chciałbyś się zająć, żeby wypełnić czas i w ten sposób szybciej zapomnisz o bólu.

Poszukaj wsparcia wśród znajomych. Być może masz jakiegoś kumpla, przyjaciela, któremu nie wstydzisz się opowiedzieć o swoich uczuciach. Na pewno Cię wysłucha, a może nawet znajdzie jakieś rozwiązanie. Warto spróbować!

W internetowym świecie istnieje wiele miejsc, gdzie możesz również porozmawiać na ten temat z obcymi ludźmi. Może łatwiej będzie Ci się przed nimi uzewnętrznić. Jeśli znajdziesz zajęcie, które pozwoli Ci zapomnieć o bólu, to będzie już połowa sukcesu.

Jednak pamiętaj o tym, że zostawiła Cię dziewczyna, którą bardzo kochasz, nie możesz przecież o niej zapomnieć. Musisz walczyć o związek. Wyrzuć z głowy myśli „zostawiła mnie dziewczyna”, odzyskaj ją!

Ona odeszła, ja chcę ją odzyskać – jak to zrobić?

Kiedy dziewczyna mnie zostawiła, zrozumiałem jednak, że nie był to czas na użalanie się nad sobą. Potrzebowałem chwili na ogarnięcie się i zrozumienie, że jest to kobieta mojego życia i będę o nią walczył – kontynuuje Piotr.

Wielu z Was może się w tej chwili zastanawiać, jak on to zrobił, skoro ja teraz tak cierpię i nie potrafię sobie z tym poradzić. Podpowiem Ci, jak możesz to osiągnąć i na co warto zwrócić uwagę, by wrócić do ex.

Przestaw myślenie

Nic nie uda Ci się zmienić i osiągnąć, jeśli zamiast myśleć, jak ją odzyskać, będziesz się rozczulał i płakał w kącie. Oczywiście płacz jest czymś normalnym i tak, mężczyźni również płaczą. We wszystkim jednak trzeba znaleźć umiar.

dziewczyna mnie zostawiła jak ją odzyskać

Pierwsze chwile rozstania bolą i nie zachęcają do żadnych zmian, ale daj sobie deadline na przeżycie bólu i zacznij myśleć w inny sposób. Na przykład: moja dziewczyna mnie zostawiła, ale udowodnię jej, że się myliła.

Podnieś swoją samoocenę

Jak przestawisz myślenie, pojawią się nowe cele na horyzoncie. Nowy wygląd, nowe marzenia i punkty do realizacji. Być może jakieś nowe hobby? Wszystko w Twoich rękach. Ból już przerobiłeś, pozostaje tylko zmienić myślenie o sobie.

Przecież nie jesteś taki zły, wszystkie nawyki, które nie zaliczają się do Twoich pozytywów, możesz przeobrazić w coś dobrego. Świat stoi przed Tobą otworem, a Twoja dziewczyna czeka na Ciebie, nawet jeśli jeszcze nie wie o tym, że chcesz ją odzyskać.

Przyjaciele i psychoterapeuta – rozmowa czyni cuda

Jak już wyżej wspomniałem, nie możesz się zamknąć w sobie, bo „dziewczyna mnie zostawiła”. To tylko jeden z cięższych momentów w Twoim życiu, z którego na pewno wyjdziesz zwycięsko.

Nie zamykaj się na innych ludzi, im więcej będziesz rozmawiał z przyjaciółmi na ten temat, tym więcej znajdziesz możliwości na odzyskanie jej. Wizyta u psychoterapeuty również nie jest niczym, czego mógłbyś się wstydzić, a pozwoli Ci to zdobyć nowy pogląd na to jak walczyć o związek i odzyskać ukochaną.

Pokaż jej, że się starasz i chcesz być lepszy dla Was. Dla Waszej wspólnej nowej przyszłości.

Czyń postępy

Twoje życie nie może się zawalić. Myślisz „zostawiła mnie dziewczyna, którą bardzo kocham”, ale mimo wszystko musisz gnać do przodu ze zdwojoną siłą! Zadbaj o siebie, o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Poznawaj nowych ludzi, nie zaszywaj się w domu, bo to w niczym Ci nie pomoże. Może odkryjesz w sobie jakąś pasję, o której nigdy wcześniej byś nie pomyślał. Rozwijaj się, nie tylko po to, by jej tym zaimponować, a w dużej mierze dla siebie. W przyszłości na pewno wykorzystacie wspólnie Wasze talenty.

Do ponownego zakochania został już tylko jeden krok – spotkajcie się i pokaż jej nowego siebie. Stosując się do zaproponowanych przeze mnie rad, musisz pamiętać, że to, czy ona wróci, czy nie zależy przede wszystkim od Ciebie.

Dlatego nie zastanawiaj się więcej i nie rozmyślaj, co robić, kiedy zostawiła mnie dziewczyna, którą bardzo kocham, a działaj! Zrób wszystko, by ją odzyskać. Będę trzymał za Ciebie kciuki.

5/5 - (20 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *