Jak odzyskać byłą kobietę? 3 najskuteczniejsze wskazówki

Skoro trafiłeś na ten wpis, to z pewnością jakiś czas temu rozstałeś się ze swoją kobietą, lecz nie możesz pogodzić się z waszym rozstaniem i chciałbyś ją odzyskać. Trafiłeś na dobry artykuł, ponieważ przedstawię Ci tutaj sprawdzone metody na to, jak odzyskać byłą kobietę, nawet jeśli ona nie jest do tego przekonana.

Oczywiście niczego nie możesz zmusić drugiej osoby i absolutnie tutaj tego nie będziemy robić. Ale zdradzę Ci moje sposoby, które pomagały mi i moim klientom odzyskać byłą kobietę z wysoką skutecznością.

Jeśli interesuje Cię ten temat i chciałbyś odzyskać byłą kobietę – przeczytaj ten artykuł do końca i daj mi proszę znać w komentarzu, czy był on dla Ciebie pomocny.

Jak odzyskać byłą? 3 najczęściej popełniane błędy

Wciąż zastanawiasz się jak odzyskać dziewczynę, co zrobić? Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę z błędów, które na 99% popełniłeś. To podstawowe i najczęściej popełniane błędy, jednak są one na tyle istotne, że mogły przeważyć o Twoim rozstaniu.

Nachalne błaganie o powrót

Pierwszym i jednym z najgorszych, a zarazem najczęściej popełnianym błędem jest proszenie, błaganie o powrót i obiecywanie zmiany. Nijak ma się to ze staraniem się o byłą kobietę. Jest to zwykły ruch desperacki.

Jak odzyskać byłą kobietę 3 błędy

Kiedy tracisz grunt pod nogami, orientujesz się, że ona nie żartuje i faktycznie możesz ją stracić – zaczynasz zastanawiać się jak odzyskać byłą, którą przecież kochasz i zaczynasz robić wszystko, by do Ciebie wróciła. Problem jest w tym, że takie proszenie nic nie da, a jedynie pogorszy Twoją sytuację.

Pamiętaj, że im bardziej będziesz nalegać – tym mniejsza szansa na odzyskanie, bo nie będziesz dla niej żadnym wyzwaniem. Kobiety nie lubią sytuacji, w której facet jest na wyciągnięcie ręki.

Zastanawiasz się zatem – co powinieneś zrobić? Opisałem ten proces w moim artykule jak odzyskać dziewczynę do którego przeczytania serdecznie Cię zachęcam.

Zasypywanie wiadomościami

Zasypywanie wiadomościami byłą kobietę do kolejny częsty błąd. Rozstaliście się, ona przestała Ci odpisywać lub po prostu ukróciła z Tobą kontakt, a Ty zacząłeś obsypywać ją dziesiątkami wiadomościami bez odzewu?

To ogromny błąd i jest on po części związany z błędem pierwszym. W ten sposób pokazujesz, że nie jesteś żadnym wyzwaniem. Nie twierdzę tutaj, że nie powinieneś się starać o byłą kobietę – bo powinieneś, ale nie w ten sposób.

Musisz zachować się w dojrzały sposób, a wysyłanie dziesiątek wiadomości pod rząd nijak ma się do dojrzałości i w ten sposób zdecydowanie nie odzyskasz byłej kobiety, a jedynie jeszcze bardziej się od niej oddalisz.

Obarczanie winą byłej kobiety

Klasyczny i częsty błąd. Wszelką winą za rozstania, kłótnie obarczasz swoją byłą kobietę. Wmówiłeś sobie, że rozpad waszego związku nastąpił tylko i wyłącznie z jej powodu i ciągle jej to wypominasz. Mam dla Ciebie dwie wiadomości.

Pierwsza jest taka, że obarczanie winą tylko i wyłącznie swojej kobiety i wytykanie jej błędów nie pozwoli Ci odzyskać jej, ponieważ wasze zdania się poróżnią i ciągłe myślenie o tym jak odzyskać byłą na nic się zda, bo po prostu Ci się to nie uda.

A druga jest taka, że nie masz racji, ponieważ rozstania, kłótnie ZAWSZE są winą obojgu ludzi. Jak to się mówi „do tanga trzeba dwojga” i prawda jest taka, że nawet, jeśli ona popełniła jakiś błąd – prawdopodobnie popełniła go przez Ciebie, lub się do tego przyczyniłeś (nawet jeśli to była zdrada).

No bo zastanów się – dlaczego kobiety zdradzają swoich facetów? Dla zabawy? Być może, ale to raczej rzadki powód. Najczęstszym powodem jest niepoświęcanie czasu swojej kobiecie, rutyna, brak spontaniczności i wiele, wiele innych. A to już nie jest wina tylko Twojej byłej kobiety.

Jak odzyskać byłą kobietę? 3 najskuteczniejsze wskazówki

Zastanów się, jaki był bezpośredni powód waszego rozstania

To bardzo ważny krok, abyś mógł uświadomić sobie, jaki konkretnie był powód waszego rozstania i co tak naprawdę przeważyło o losach waszego związku. To tak naprawdę początek procesu odzyskiwania i absolutnie nie pomijaj tego kroku.

Jeśli powodów mogło być kilka – wypisz je kartce i dokładnie przeanalizuj. Zastanów się – obiektywnie, przez kogo związek się rozpadł, a pozwoli Ci to ustalić kolejne kroki, które powinieneś podjąć.

Jak odzyskać byłą kobietę - wskazówki

Jeśli w Twoim zestawieniu okaże się, że rozstanie było z Twojego powodu (np. nie poświęcałeś jej uwagi, zaniedbałeś ją, zdradziłeś, oszukiwałeś itp.), to przejdź do kolejnego kroku.

Jeśli natomiast okaże się, że wina leżała TYLKO po stronie Twojej byłej kobiety (co jest niezwykle rzadkie) zastanów się, czego ona oczekuje od swojego partnera i co jej w Tobie przeszkadzało. Pomoże Ci to zrozumieć jej zachowanie i będzie mógł zastosować pewne zmiany, które dadzą Ci odpowiedź na to, jak odzyskać byłą.

Zastosuj chwilową izolację i zastosuj zmiany

Po przez chwilową izolację mam na myśli okres, gdzie nie będziesz się w ogóle kontaktował ze swoją byłą kobietą. Zero wypisywania wiadomości, zero spotkań, zero rozmów. Ten czas będzie czasem, który powinieneś poświęcić w 100% sobie.

Zalecałbym, aby tutaj unikać spotykania się ze znajomymi. Ten czas musisz poświęcić na to, aby pobyć z samym sobą, zrozumieć swoje błędy (lub błędy Twojej byłej) i zastosować zmiany. Zmiany, które pozwolą Ci uświadomić sobie, jak odzyskać byłą kobietę i stworzyć nowy związek.

Jeśli doszedłeś do wniosku, że rozstanie było z Twojego powodu:

Musisz przejść przemianę. Mam na myśli faktyczne, realne zmiany. Nie oszukuj samego siebie, nie próbuj zmieniać się tylko na pokaz i tylko po to, aby ją odzyskać. Powodem tych zmian musi być Twoja chęć zmiany samego siebie, a nie chęć odzyskania kobiety.

Odzyskanie kobiety będzie 'skutkiem ubocznym’, który oczywiście będzie pozytywny. Musisz zdać sobie sprawę ze swoich wad i pracować nad nimi. Tak naprawdę proces udoskonalania samego siebie nigdy się nie kończy.

Skoro masz już wypisane, jaki był powód waszego rozstania i wiesz już, że rozstanie było z Twojego powodu – masz jasno, czarno na białym napisane, co musisz zmienić, aby wrócić do byłej kobiety.

Jeśli doszedłeś do wniosku, że rozstanie było z powodu Twojej byłej kobiety:

Tutaj sprawa może być nieco bardziej skomplikowana, ale nie niemożliwa do wygrania. Skoro ustaliłeś, że powód leżał tylko (lub w głównej mierze) po stronie Twojej byłej kobiety – musisz spojrzeć na kartkę papieru, którą przygotowałeś w kroku pierwszym.

Powinieneś mieć tam napisane, jaki był powód waszego rozstania. Mogły to być różne powody, zaczynając od Twojego stylu ubioru (co jest błahym powodem rozstania), kończąc po jej zdradzie. Zastanów się, co jej w Tobie zaczęło przeszkadzać, na co najczęściej narzekała i prosiła, abyś to zmienił.

Jeśli wiesz już, czego jej brakowało w waszym związku, przez co z Tobą zerwała i co tak naprawdę jej w Tobie przeszkadzało – zmień to w sobie. Oczywiście – zmiana samego siebie dla drugiej osoby nie jest czymś, co powinno mieć miejsce, ponieważ druga osoba powinna akceptować Cię takim, jakim jesteś.

Nie mniej jednak to nie artykuł na ten temat. Chcesz się dowiedzieć, jak odzyskać byłą, więc wnioskuję, że jesteś gotów do poświęceń.

Jak odzyskać byłą? Spraw, by to ona chciała do Ciebie wrócić

Skoro zastosowałeś już zmiany, poznałeś bardziej samego siebie i faktycznie dokonałeś przemiany – możesz przystąpić do faktycznego odzyskiwania. Proces ten będzie opierał się o uświadamianiu jej (nie bezpośrednim), że jesteś lepszym kandydatem na partnera, niż byłeś wcześniej.

Musisz stać się dla niej na tyle atrakcyjnym facetem, aby to ona chciała się o Ciebie starać. Spraw, byś był dla niej wyzwaniem i facetem, którego to ona musi zdobyć i się o niego postarać.

Jeśli jednak rozstanie było z Twojego powodu – będziesz musiał nieco bardziej się postarać i prócz rzeczywistej zmiany samego siebie – będziesz musiał pośrednio pokazać jej, że Ci na niej zależy i chciałbyś stworzyć nowy, lepszy związek.

Konkretne porady, jak to zrobić znajdziesz w moim e-booku, którego napisałem na podstawie moich własnych doświadczeń i pomoże Ci on odzyskać byłą kobietę.

5/5 - (22 votes)

Zostaw komentarz