logo-lp.png

14 rozdziałów w ebooku

BESTSELLER 2021-2022

Odzyskaj byłą dziewczynę

Chcąc odzyskać byłą kobietę nie działaj na własną rękę. Nie działaj pod wpływem emocji, które zaprzepaszczą Twoje szanse na odzyskanie. Sprawdź skuteczny ebook, napisany na podstawie własnego doświadczenia oraz historii klientów.

Ebook jest dla Ciebie jeśli:

Dlaczego właśnie mój ebook Ci pomoże?

Ebook „Jak odzyskać dziewczynę” napisałem na podstawie własnych doświadczeń w relacjach oraz historii klientów, którym pomagałem odzyskać.

Bogaty bufor różnych historii (kilkaset klientów) pozwala przygotować skuteczne techniki odzyskiwania i oszacować najczęściej popełniane błędy w procesie odzyskiwania i uniknąć ich.

Dzięki czemu mój ebook staje się najskuteczniejszym i najbardziej obszernym, kompleksowym poradnikiem.

boy.png

Dzięki temu Ebookowi dowiesz się:

1

Jak odzyskać dziewczynę – porady ogólne. W tym rozdziale opisałem ogólnikowe porady dotyczące odzyskiwania byłej dziewczyny. Jest to wstęp, który pozwoli Ci zrozumieć strategie na podstawie której będziemy działać.

2

Największe błędy popełniane przez facetów. Poznanie i zrozumienie błędów jest bardzo, bardzo ważne w każdej dziedzinie życia. To właśnie na podstawie błędów możemy ciągle się rozwijać i stawać się lepszą osobą. Dlatego w tym rozdziale opisaliśmy 9 najczęściej popełnianych błędów w procesie odzyskiwania.

3

Jak znaleźć przyczyny rozpadu waszego związku. Sprawdź jakie były realne przyczyny rozpadu waszego związku i postaraj się je naprawić. Opisaliśmy krok po kroku jak znaleźć przyczyny rozpadu związku. Jest to niezwykle ważny aspekt.

4

Czego absolutnie nie powinno się robić tuż po zerwaniu. Po zerwaniu często kierujemy się silnymi emocjami i podejmujemy błędne decyzje, które później na nas negatywnie się odbijają. Sprawdź czego kategorycznie unikać, by nie zaprzepaścić szansy na odzyskanie.

5

Jak zachowywać się w mediach społecznościowych. Tuż po zerwaniu mamy mętlik w głowie i nie wiemy jak zachować się w mediach społecznościowych. Lajkować jej zdjęcia, czy nie? Komentować? A może zablokować ją? W tym rozdziale dowiesz się jak się zachować, by sobie nie zaszkodzić.

6

Jak nawiązać pierwszy kontakt po zerwaniu. Pierwszy kontakt po zerwaniu jest najważniejszy, ponieważ to od niego zależy, czy ona będzie chciała z Tobą dalej rozmawiać, czy po prostu Cię zablokuje. Dlatego nie działaj na własną rękę i sprawdź ten rozdział.

7

Jak odzyskać dziewczynę. 13 skutecznych technik. Najbardziej obszerny rozdział ebooka, który opisuje aż 13 sprawdzonych technik na odzyskanie byłej dziewczyny. Dzięki zastosowaniu tych technik – odzyskasz byłą dziewczynę.

8

Jak odzyskać byłą dziewczynę kiedy ją zdradziłeś. Zdrada może wydawać się sytuacją nie do uratowania i zdaje się być klęską dla waszego związku. Natomiast jest to nieprawda, odzyskanie po zdradzie jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich kroków.

9

Jak odzyskać dziewczynę kiedy już ma innego. Nawet jeśli Twoja ex ma już innego faceta, to nie świadczy o tym, że to wasz koniec. Istnieją sposoby, które sprawią, że to właśnie Ty staniesz się atrakcyjniejszy dla swojej ex i to Ciebie wybierze.

10

Jak rozkochać w sobie byłą dziewczyną i odzyskać jej zainteresowanie. Bywa tak, że uczucie po prostu się wypaliło lub przygasło. Wydaje nam się, że już nie kochamy drugiej osoby, lecz często uczucie wraca ze zdwojoną siłą, gdy była partnerka podejmie odpowiednie kroki. Tutaj jest podobnie. Istnieją sposoby na to, by ponownie rozkochać w sobie ex.

11

Jak skutecznie przeprosić dziewczynę. Przeprosiny to jedna z ważniejszych czynności, które powinniśmy zrobić po kłótni, gdy zawiniliśmy. Jednak najważniejsze jest to, by zrobić to dobrze i z głową. W tym dziale dowiesz się co zrobić, by dziewczyna przyjęła Twoje przeprosiny.

12

Jak poprawić relację, kiedy przestało wam się układać. Czasem bywa tak, że po prostu się wypaliliście i przestaje się wam układać, nie potraficie się dogadać. Opisałem w tym rozdziale konkretne porady, które poprawią waszą relację i nadadzą świeżości w waszym związku.

13

Jak stać się wyzwaniem dla niej i sprawić, by to ona chciała Cię odzyskać. Przeprosiny to często podstawa do odzyskania. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, lecz przeprosiny mogą okazać się zbawienne. Sprawdź, jak zrobić to dobrze i skutecznie.

14

Co zrobić, gdy wybaczyła Ci, a po czasie powiedziała, że to jednak nie wypali. Jeśli wybaczyła Ci i byliście razem, jednak krótko po tym powiedziała, że jednak nic z tego nie będzie – nie stałeś się dla niej atrakcyjny. Dlatego koniecznie zapoznaj się z moimi wskazówkami i odzyskaj ją nim będzie za późno.

Sprawdź moje opinie

+ 6200

Klientów, którzy mi zaufali

+ 19 lat

Doświadczenia w branży

+ 27

Przeprowadzonych szkoleń stacjonarnie

13 ebooków

Pobranych tylko dzisiaj

Dostępne pakiety

PODSTAWOWY

Ebook "Jak odzyskać dziewczynę"
89
29
  • Ebook "Jak odzyskać dziewczynę"
  • 14 rozdziałów opisujących skuteczny proces odzyskiwania
  • 9 najczęściej popełnianych błędów w procesie odzyskiwania

PREMIUM

Ebook "Jak odzyskać dziewczynę"
+ Ebook "Jak odnowić kontakt z byłą dziewczyną"
179
39
  • Ebook "Jak odzyskać dziewczynę"
  • 14 rozdziałów opisujących skuteczny proces odzyskiwania
  • 9 najczęściej popełnianych błędów w procesie odzyskiwania
  • Ebook "Jak odnowić kontakt z byłą dziewczyną"
  • 6 rozdziałów opisujących skuteczny proces odnawiania kontaktu z byłą dziewczyną
  • 9 sprawdzonych metod na odnowienie kontaktu z ex
  • 8 najczęściej popełnianych błędów w procesie odnawiania kontaktu
Popularny

PODSTAWOWY

Ebook „Jak odzyskać dziewczynę”

79zł29zł


PREMIUM

Ebook „Jak odzyskać dziewczynę”

139zł39zł


Najczęściej zadawane pytania

Ebook wysyłany jest natychmiast po zaksięgowaniu pieniędzy. Na naszym sklepie oferujemy tylko płatności online, które księgowane są natychmiast, zatem chwilę po wysłaniu przelewu otrzyma Pan ebook.

Niestety na obecną chwilę nie mamy wersji papierowej naszego produktu, zatem jest możliwość zakupienia tylko wersji cyfrowej w formie PDF.

Zawarliśmy w naszym ebooku wszystkie możliwe informacje, które przydadzą się Panu w odzyskaniu kobiety. Dużo zależy od Pana chęci, ponieważ to ona odgrywa kluczową rolę.

Jak najbardziej, w tym celu należy poinformować nas o tym drogą mailową na [email protected] i wystawimy fakturę.

Copyright © 2013-2022 MeskieZasady.pl.
Regulamin Polityka prywatności