14 rozdziałów w ebooku BESTSELLER 2022-2023

Odzyskaj byłą dziewczynę

Chcąc odzyskać byłą kobietę, nie działaj na własną rękę. Nie działaj pod wpływem emocji, które zaprzepaszczą Twoje szanse na odzyskanie. Sprawdź skuteczny ebook, napisany na podstawie własnego doświadczenia oraz historii klientów.

Ebook jest dla Ciebie jeśli:

 • Rozstaliście się po kłótni i nie wiesz, co robić
 • Zdradziłeś ją lub ona zdradziła Ciebie, a mimo wszystko chcesz to naprawić
 • Rozstaliście się przez problemy finansowe
 • W wasze życie wkradła się rutyna i przestaliście się o siebie starać
 • Po prostu z Tobą zerwała – bez powodu
 • Ona była zazdrosna o Twoje koleżanki/przyjaciółki i nie wiesz jak rozwiązać ten problem
 • Byłeś zazdrosny i ona z Tobą zerwała, lecz nadal ją kochasz
 • Przestaliście się dogadywać
 • Rozstaliście się przez dzielącą was odległość
 • Pokłóciliście się przez rodziców

Dlaczego właśnie mój ebook Ci pomoże?

Ebook „Jak odzyskać dziewczynę” napisałem na podstawie własnych doświadczeń w relacjach oraz historii klientów, którym pomagałem odzyskać.

Bogaty bufor różnych historii (ponad 860 klientów) pozwala przygotować skuteczne techniki odzyskiwania i oszacować najczęściej popełniane błędy w procesie odzyskiwania i uniknąć ich.

Dzięki czemu mój ebook staje się najskuteczniejszym i najbardziej obszernym, kompleksowym poradnikiem.

Spis treści E-BOOKA

W tym rozdziale opisałem ogólnikowe porady dotyczące odzyskiwania byłej dziewczyny. Jest to wstęp, który pozwoli Ci zrozumieć strategie na podstawie której będziemy działać.
Poznanie i zrozumienie błędów jest bardzo, bardzo ważne w każdej dziedzinie życia. To właśnie na podstawie błędów możemy ciągle się rozwijać i stawać się lepszą osobą. Dlatego w tym rozdziale opisaliśmy 9 najczęściej popełnianych błędów w procesie odzyskiwania.
Sprawdź jakie były realne przyczyny rozpadu waszego związku i postaraj się je naprawić. Opisaliśmy krok po kroku jak znaleźć przyczyny rozpadu związku. Jest to niezwykle ważny aspekt.
Po zerwaniu często kierujemy się silnymi emocjami i podejmujemy błędne decyzje, które później na nas negatywnie się odbijają. Sprawdź czego kategorycznie unikać, by nie zaprzepaścić szansy na odzyskanie.
Tuż po zerwaniu mamy mętlik w głowie i nie wiemy jak zachować się w mediach społecznościowych. Lajkować jej zdjęcia, czy nie? Komentować? A może zablokować ją? W tym rozdziale dowiesz się jak się zachować, by sobie nie zaszkodzić.
Pierwszy kontakt po zerwaniu jest najważniejszy, ponieważ to od niego zależy, czy ona będzie chciała z Tobą dalej rozmawiać, czy po prostu Cię zablokuje. Dlatego nie działaj na własną rękę i sprawdź ten rozdział.
Najbardziej obszerny rozdział ebooka, który opisuje aż 13 sprawdzonych technik na odzyskanie byłej dziewczyny. Dzięki zastosowaniu tych technik – odzyskasz byłą dziewczynę.
Zdrada może wydawać się sytuacją nie do uratowania i zdaje się być klęską dla waszego związku. Natomiast jest to nieprawda, odzyskanie po zdradzie jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich kroków.
Nawet jeśli Twoja ex ma już innego faceta, to nie świadczy o tym, że to wasz koniec. Istnieją sposoby, które sprawią, że to właśnie Ty staniesz się atrakcyjniejszy dla swojej ex i to Ciebie wybierze.
Bywa tak, że uczucie po prostu się wypaliło lub przygasło. Wydaje nam się, że już nie kochamy drugiej osoby, lecz często uczucie wraca ze zdwojoną siłą, gdy była partnerka podejmie odpowiednie kroki. Tutaj jest podobnie. Istnieją sposoby na to, by ponownie rozkochać w sobie ex.
Przeprosiny to jedna z ważniejszych czynności, które powinniśmy zrobić po kłótni, gdy zawiniliśmy. Jednak najważniejsze jest to, by zrobić to dobrze i z głową. W tym dziale dowiesz się co zrobić, by dziewczyna przyjęła Twoje przeprosiny.
Czasem bywa tak, że po prostu się wypaliliście i przestaje się wam układać, nie potraficie się dogadać. Opisałem w tym rozdziale konkretne porady, które poprawią waszą relację i nadadzą świeżości w waszym związku.
Przeprosiny to często podstawa do odzyskania. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, lecz przeprosiny mogą okazać się zbawienne. Sprawdź, jak zrobić to dobrze i skutecznie.
Jeśli wybaczyła Ci i byliście razem, jednak krótko po tym powiedziała, że jednak nic z tego nie będzie – nie stałeś się dla niej atrakcyjny. Dlatego koniecznie zapoznaj się z moimi wskazówkami i odzyskaj ją nim będzie za późno.

Sprawdź moje opinie

Moje 7-letnie doświadczenie udostępniam za…

PAKIET PODSTAWOWY

Ebook „Jak odzyskać dziewczynę”

89zł39

 • Ebook „Jak odzyskać dziewczynę”
 • 14 rozdziałów opisujących skuteczny proces odzyskania
 • 9 najczęściej popełnianych błędów w procesie odzyskiwania
 • Natychmiastowa wysyłka na maila
Do końca promocji zostało:
POBIERZ E-BOOK

PAKIET PREMIUM

Ebook „Jak odzyskać dziewczynę”

+ Ebook „Jak odnowić kontakt z byłą dziewczyną”

179zł49

 • Ebook „Jak odzyskać dziewczynę”
 • 14 rozdziałów opisujących skuteczny proces odzyskania
 • 9 najczęściej popełnianych błędów w procesie odzyskiwania
 • Natychmiastowa wysyłka na maila
 • BONUSY PREMIUM
 • Ebook „Jak odnowić kontakt z byłą dziewczyną”
 • 6 rozdziałów opisujących skuteczny proces odnawiania kontaktu z byłą dziewczyną
 • 9 sprawdzonych metod na odnowienie kontaktu z ex
 • 8 najczęściej popełnianych błędów w procesie odnawiania kontaktu
Do końca promocji zostało:
POBIERZ E-BOOK

O autorze

Marcin Tomaszewski


Cześć, mam na imię Marcin i od 2016 roku interesuje się szeroko pojętą tematyką PUA (sztuka uwodzenia kobiet) i ogólnie relacjami ludzkimi oraz rozwojem osobistym. Od momentu, gdy zacząłem się tym interesować, to zacząłem również zajmować się tym zawodowo, stało się to moim źródłem utrzymania. Powstało kilka blogów, ebooków napisanych przeze mnie. Teraz większość z nich nie istnieje z różnych powodów, jednak napisałem tego bloga i mam Ci do zaoferowania ebooki, które napisałem na podstawie wieloletniego doświadczenia pracy z ludźmi.

Jeżeli masz jakieś pytania – możesz skontaktować się ze mną poprzez zakładkę Kontakt lub bezpośrednio przez maila kontakt@meskiezasady.pl.

Najczęściej zadawane pytania

Ebook wysyłany jest natychmiast po zaksięgowaniu pieniędzy. W naszym sklepie oferujemy tylko płatności online, które księgowane są natychmiastowo, zatem chwilę po wysłaniu przelewu wysyłany jest Ebook na adres mailowy.
Niestety na obecną chwilę nie mamy wersji papierowej naszego produktu, zatem jest możliwość zakupienia tylko wersji cyfrowej w formie PDF.
Zawarliśmy w naszym ebooku wszystkie możliwe informacje, które przydadzą się Panu w odzyskaniu kobiety. Dużo zależy od Pana chęci, ponieważ to ona odgrywa kluczową rolę.
Jak najbardziej, w tym celu należy poinformować nas o tym drogą mailową na kontakt@meskiezasady.pl i wystawimy fakturę.