Jak odzyskać kobietę po rozstaniu?

W swoim życiu pewnie już nie raz zmierzyłeś się z różnymi relacjami. Związek z kobietą, to coś wyjątkowego. Jednak cytując klasykę, wszystko ma swoje wady i zalety. To Ty jesteś Panem swojego losu, związek, to nie jest bajka. Wbrew temu, czego naoglądałeś się w dzieciństwie.
jak odzyskać kobietę po rozstaniu

W swoim życiu pewnie już nie raz zmierzyłeś się z różnymi relacjami. Związek z kobietą, to coś wyjątkowego. Jednak cytując klasykę, wszystko ma swoje wady i zalety. To Ty jesteś Panem swojego losu, związek, to nie jest bajka. Wbrew temu, czego naoglądałeś się w dzieciństwie.

Jeśli ten wyjątkowy związek się skończył właśnie przez Ciebie, to zanim zaczniesz się zastanawiać, jak odzyskać dziewczynę swojego życia, to zastanów się, czy warto.

Rozstanie z Twojej winy – możliwe przyczyny

Nie zastanawiaj się nad tym, jak odzyskać kobietę po rozstaniu, jeśli nawet nie wiesz, gdzie popełniłeś błąd. Przeanalizuj dokładnie, co mogło pójść nie tak. Przecież z dnia na dzień nie można ot tak kogoś zostawić i to bez powodu. Coś zrobiłeś nie tak. Co zmienić i jak odzyskać kobietę swojego życia? Przeanalizujmy możliwe przyczyny, przez które ona Cię zostawiła.

możliwe przyczyny rozstania

1. Stawiasz kolegów na pierwszym miejscu

Czuć się samotnie w związku to straszna sprawa. Czy zapewniłeś jej odpowiednie towarzystwo? Czy byłeś wtedy, kiedy Cię potrzebowała? Zastanawiasz się, jak odzyskać kobietę, która odeszła, a prawdopodobnie już na pierwsze pytania odpowiadasz przecząco. To zły znak. Powinieneś częściej odmawiać kolegom, by móc w ciężkich momentach być przy niej.

2. Jesteś za mało uczuciowy

Być może ją kochasz, nikt tego nie neguje. Jednak ona tego nie czuje. Kiedy ostatni raz, powiedziałeś aktualnie swojej byłej, że ją kochasz? To nie działa na zasadzie „Ona to na pewno wie, nie muszę jej tego mówić.” – absolutnie. Jeśli tak myślałeś, to już wiesz, gdzie popełniłeś błąd. Zatem jak odzyskać kobietę po rozstaniu? Okaż jej więcej uczuć.

3. Szybki numerek to nie to samo, co namiętność

Związek idealny, wydawać by się mogło… A teraz rozmyślasz, co zrobić i jak odzyskać kobietę, która odeszła od Ciebie. Tak świat bajkowy nie wygląda. Czy na pewno tak samo, jak Twoja ex rozumiesz pojęcie „namiętność”?

To nie jest bezmyślne obmacywanie. Ba, to nawet nie jest tzw. szybki numerek. Bo w tych gestach mniej namiętności, niż Ci się wydaje. Namiętność to nie tylko seks. To codzienne zachwycanie się wspólnym życiem, fascynacja i zauroczenie sobą nawzajem.

Przemyśl, czy tak było. Zmień coś, jeśli wiesz, że właśnie tu popełniłeś błąd.

4. Nie doceniałeś jej obecności

Być może było Ci wszystko jedno, czy spędziłeś z nią chwilę, którą akurat miała wolną od pracy. Pamiętaj, że wspólne życie do czegoś zobowiązuje. Kobieta potrzebuje mężczyzny, który będzie z nią przez życie szedł ramię w ramię.

Na nic u boku ktoś, kto woli oglądać telewizję, czy wyjść z domu, kiedy ona ma potrzebę wspólnego spędzenia czasu. Jeśli od tego uciekasz, pamiętaj, że ona ucieknie od Ciebie. Prędzej czy później.

Czy warto o ten związek walczyć?

Jeśli przeanalizowałeś podane przeze mnie możliwości Waszego rozstania, to już wiesz, gdzie popełniłeś błąd i musisz zrobić coś, by to naprawić. Inaczej żaden poradnik na temat tego, jak odzyskać kobietę najzwyczajniej w świecie Ci nie pomoże.

Nie wykluczam również opcji, że to Ty ją zostawiłeś. Jaki był ku temu powód, odpowiedź znasz najlepiej Ty sam. Jeśli to jakaś błahostka, to zrób coś, by do Ciebie wróciła, bo inaczej ciężko będzie odzyskać to, co Was łączyło.

jak odzyskać kobietę po rozstaniu czy warto walczyć

Przedstawię Ci kilka pomocnych punktów, dzięki którym szybko przeanalizujesz swoją decyzję i zaczniesz działać.

Ważny powód czy błahostka

Zastanów się, czy na pewno, to była rozważna decyzja. Czy zostawiłeś ją i teraz bezsensownie rozmyślasz jak odzyskać kobietę po rozstaniu? Ale po jakim rozstaniu? Jeśli nie miałeś ku temu żadnego poważnego powodu, to tylko Twój wybryk i nie świadczy to o Tobie dobrze.

Wady i zalety

Tobie przeszkadzało, że za często imprezuje z koleżankami, a jej, że za często znajduje Twoje skarpetki za sofą. Jednak lubiłeś, kiedy chodziła z Tobą na wydarzenia, które były dla Ciebie ważne, a ona doceniała to, że pamiętałeś o każdej rocznicy.

Jak łatwo zauważyć, na zachowanie człowieka składają się zarówno plusy jak i minusy. Może, zamiast ją zostawić, powinieneś poruszyć temat złych nawyków, które Ci przeszkadzały. Czy nie lepsza jest rozmowa zamiast ucieczki?

Kompromisy

Zrezygnowałeś z niej, bo nie umiałeś rozmawiać. Ciężko było Ci zwrócić uwagę na coś, co w Twojej głowie pewnie i tak dla niej nie miałoby sensu. Myślisz za siebie i za nią. Z jakiej racji? Poznałbyś jej zdanie, gdybyś nauczył się rozmawiać.

Frustracja sięgnęła zenitu i wybuchło to, co w Tobie siedziało. Tak się wcale nie musiało wydarzyć. Od tego są kompromisy! Na pewno wspólnie doszlibyście do jakiegoś porozumienia, a tak – zdecydowałeś sam. Jak odzyskać kobietę po rozstaniu? Naucz się chodzić na kompromisy. Jak widzisz, to nie była Twoja mocna strona.

Te punkty na pewno będą dla Ciebie pomocne, jeśli rzuciłeś kobietę, o którą chcesz ponownie walczyć. Nie popełniaj drugi raz tych samych błędów.

Przemyślałem wszystko, ale co zrobić, by znowu mnie pokochała?

Jak odzyskać kobietę to jedno, ale co zrobić, by po powrocie do siebie, związek był lepszy i by znowu Cię pokochała? To nie jest łatwe pytanie – tym bardziej zadanie!

Na pewno musisz działać szybko. Szybko odeszła, to nie pozwól, by powrót trwał długo. Im dłużej będziesz zwlekał, tym większa szansa, że stracisz kobietę swojego życia bezpowrotnie. A nie ma magicznego napoju, który sprawi, że pokocha Cię tak, jak wcześniej.

Pamiętaj, że nikogo nie jesteś w stanie zmusić do miłości. Jeśli uczucie już wygasło, to rozczaruję Cię, ale musisz odpuścić.

Jeśli do tego nie dopuściłeś, to możesz czuć się bezpieczniej. Odzyskanie kobiety po rozstaniu jest realne! Szczęśliwy i trwały związek mogą stworzyć dwie osoby, które czują się przy sobie dobrze.

Jak odzyskać kobietę i sprawić by znowu Cię pokochała?

  • Okazuj jej więcej zainteresowania.
  • Doceniaj jej obecność.
  • Szanujcie się wzajemnie.
  • Drobne gesty sprawiają, że serce kobiety bije szybciej.
  • Pracuj nad sobą.
  • Rozmawiaj z nią i poświęcaj jej czas.

To naprawdę tak niewiele, by móc cieszyć się wzajemnym uczuciem. To kilka prostych rad, które mogą odmienić Twój nowy związek. Nie zastanawiaj się już dłużej nad tym, jak odzyskać kobietę. Zrób listę plusów i minusów, które chciałbyś zmienić.

A może jest coś, czego chciałbyś się dla niej nauczyć robić? Być może to jej właśnie zaimponuje i sprawi, że jej serce będzie biło dzięki Tobie szybciej, a Wasze uczucie okaże się być czymś wyjątkowym.

5/5 - (14 votes)