Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Te złote rady uratują Cię w każdej sytuacji!

Niczym strzała amora, onieśmiela Cię piękno dopiero spotkanej na swojej drodze dziewczyny. Zadajesz sobie pytanie: Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Odpowiedź na to pytanie bez wątpienia pomoże Ci odnaleźć ten tekst. Koniecznie czytaj dalej!

Oczywiście, jeżeli podejdziesz do niej i od razu powiesz, że zakochałeś się w niej od pierwszego wejrzenia, a żadna inna niewiasta nie dorównuje jej urodzie, to najprawdopodobniej możesz zapomnieć o kontynuowaniu relacji.

Warto podejść do całej sprawy na chłodno i krok po kroku podbijać serce wybranki. Sam przekonasz się, że kobiety uwielbiają być zdobywane, co przekłada się na chemię w waszym związku. Wszystko, co przychodzi łatwo i bez żadnego wysiłku, później jest małowartościowe i nie tak cenne, niż w sytuacji, gdy o upragnioną osobę musimy naprawdę zabiegać.

Daj się poznać z najlepszej strony, czyli bądź sobą!

Chociaż może się wydawać, że bycie sobą jest przereklamowane – nie ma nic bardziej mylnego. Pokazywanie swoich naturalnych zachowań, zalet, ale i czasami wad to idealny sposób na szybką weryfikację waszej relacji. Jeżeli poznacie się z tej najlepszej oraz najgorszej strony to gwarantuję, że nic nie będzie stało na drodze do Waszej miłości.

Wówczas nie będziesz musiał zastanawiać się: Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba – po prostu to zrobisz. Twoja szczerość będzie dla niej dodatkowym atutem. Sam przekonasz się, że bycie sobą jest nie tylko najlepszym, ale i najłatwiejszym sposobem, by dobrze poznać drugą osobę.

Ocena: 4.8/5 (619 głosów)

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak wrócić do ex i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Tworzenie dobrych i zdrowych relacji nie należy do najprostszych, jednakże jeżeli pokażesz, że zależy Ci na swojej wybrance i traktujesz ją poważnie – na pewno to doceni. Zatem czy jesteś gotowy na nową przygodę? Bez wątpienia powiedzenie wybrance o swoich uczuciach będzie należeć do jednej z nich.

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Małe gesty mają tu ogromne znaczenie

Starasz się być sobą i nie udajesz osoby, którą nie jesteś. Ona również jest naturalna – przecież zorientowałbyś się, gdyby było inaczej. Oprócz słów, którymi się wymieniacie, warto przejść do czynów. Szczególnie jeżeli relacja nabiera tempa i masz przeczucie, że być może będzie to coś poważnego.

Nie czekaj i nie zastanawiaj się: jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba. Pokaż jej, że znaczy dla Ciebie naprawdę wiele. Nie muszą to  być od razu kosztowne prezenty takie jak drogie naszyjniki czy kolczyki. Odłóż również pomysł o obfitych bukietach kwiatów.  Na tak drogie podarunki przyjdzie jeszcze czas. Oprócz tego Twoja wybranka może poczuć się onieśmielona takim gestem.

Zamiast tego zacznij od małych kroków. Komplementy czy chociażby pamiętanie o ważnych wydarzeniach jak jej urodziny, czy Dzień Kobiet wyrażone w postaci ulubionych czekoladek będą najlepszym dowodem Twojego uczucia. Dziewczyna z pewnością doceni Twoje starania i sama zacznie się domyślać, że najprawdopodobniej wpadła Ci w oko.

Listy miłosne – klucz do kobiecego serca

Być może jesteś jedną z tych osób, którym zdecydowanie łatwiej przychodzi pisanie o swoich uczuciach niż opowiadanie o nich. Zatem jeżeli dziewczyna, z którą spotykasz się już jakiś czas, naprawdę Ci się podoba – nie czekaj i już teraz zacznij tworzyć dla niej swój list miłosny.

Taka forma wyrażania swoich uczuć jest nie tylko oryginalna, ale przy tym naprawdę romantyczna. Jednak już na samym początku pojawiło się zapewne w Twojej głowie pytanie: Jak napisać dziewczynie, że mi się podoba?

Cóż, w zasadzie odpowiedź ukryta jest w Twoim sercu. To Ty najlepiej wiesz, za co darzysz uczuciem swoją wybrankę. Możesz opowiedzieć, chociażby o tym, jak cenna jest dla Ciebie każda spędzona z nią chwila. Daj jej do zrozumienia, że przy nikim innym nie czujesz się tak dobrze i swobodnie, jak właśnie przy niej.

Nie zapomnij o zwykłych uprzejmościach w postaci komplementów. Pochwal jej cechy wyglądu takie jak kolor oczu, czy włosów. Zresztą – sam najlepiej wiesz, co najbardziej Ci się podoba w Twojej wybrance. Wszystkie te pozornie drobne elementy staną się wyrazem Twojego ogromnego uczucia. Możesz być pewien, że dziewczyna, która otrzyma taki list – jeżeli także obdarowała Cię sympatią – nie będzie potrafiła Ci się oprzeć.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu coś poszło nie tak i ona nie jest Tobą zainteresowana, a mimo wszystko zależy Ci na niej, to zdecydowanie przeczytaj nasz wpis, który opisuje jak odzyskać dziewczynę. Zdecydowanie nie działaj na własną rękę, jeśli nie chcesz ryzykować zakończeniem relacji.

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? – Wszystko w Twoich rękach!

Poznałeś już wszystkie najważniejsze rady, dotyczące tego, jak napisać dziewczynie, że mi się podoba. Jeżeli wolisz osobiście opowiedzieć o swoich uczuciach – również masz już wiedzę, jak najlepiej to zrobić. Oczywiście musisz pamiętać, że każda kobieta jest inna.

Trudno wobec tego, aby dawane przez nas rady były uniwersalne i zawsze się sprawdzały. Niemniej jednak wiesz już, jakim sposobem powiedzieć dziewczynie o swoich uczuciach. Spędzając czas ze swoją wybranką, nie tylko zdążyłeś ją już poznać, ale także wiesz, jakie gesty docenia i czy lubi dostawać kwiaty.

Może się okazać, że wybranka Twojego serca zdecydowanie bardziej doceni wymienianie się romantycznymi liścikami, pełnymi miłosnych uniesień niż serenady pod oknem przy świetle księżyca. Niezależnie od tego, jaki sposób na okazanie swoich uczuć wybierzesz – ważne, abyś działał zgodnie z tym, co podpowiada Ci Twoje serce. Ono podpowie Ci, jakie kroki powinieneś podjąć, by zdobyć na dobre uczucia swojej ukochanej.

Ocena: 4.8/5 (619 głosów)

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak wrócić do ex i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK
4.9/5 - (57 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *