Jak znaleźć dziewczynę do szczęśliwego związku? 5 porad

Jak znaleźć dziewczynę do szczęśliwego związku

Samotność z czasem może zacząć doskwierać każdemu. Nawet jeśli przez większość życia radziłeś sobie sam i nie czułeś potrzeby bliskości to możliwe, że pewnego dnia stwierdziłeś, że połowa łóżka jest zbyt pusta, a w mieszkaniu za dużo miejsca dla jednej osoby.

Co w sytuacji, gdy samotne jedzenie śniadania przestaje Ci odpowiadać? Jak znaleźć dziewczynę? Poniższe porady powinny Ci nieco ułatwić to zadanie.

Wyjdź z domu

Nie wydaje się zbyt prawdopodobne, żeby dziewczyna sama, niespodziewanie weszła do twojego domu i została. Jeśli będziesz bezczynnie czekał, wciąż zastanawiając się jak znaleźć dziewczynę, zamiast działać i jej szukać to może się to nigdy nie udać.

Jeśli do tej pory lunche jadałeś w samotności zamawiane do pracy, lub domu to spróbuj któregoś dnia wyjść i zjeść coś na mieście. Pierwszy raz może wydać Ci się dziwny, jeśli wcześniej nie miałeś takich doświadczeń, ale z czasem się przyzwyczaisz.

Może ktoś się do Ciebie dosiądzie, będzie jadł niedaleko i ty się dosiądziesz, albo zauważycie się przez okno. Opcji jest wiele, ale żeby dać im szansę musisz wykonać pierwszy krok i wyjść z domu.

Wyrwij się z rutyny i spędzaj więcej wolnego czasu w miejscach publicznych. Idź do parku poczytać, na spacer, do muzeum. Nie zastanawiaj się, gdzie znaleźć dziewczynę. Odwiedzaj miejsca, które lubisz lub które od dawna miałeś w planach.

Istnieje spora szansa, że nie będziesz musiał zastanawiać się jak znaleźć dziewczynę, ponieważ to ona sama Cię znajdzie. Jednak musisz dać jej na to szansę.

Bądź otwarty w stosunku do ludzi

Spotykać przyszłą partnerkę możesz wszędzie. Może być to czyjaś siostra, koleżanka, współlokatorka. Jednak, jeśli na co dzień będziesz unikał kontaktu z ludźmi i ignorował próby rozmowy to znacznie utrudnisz sobie poszukiwania miłości.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Poszerz swój krąg znajomych, zdobywając więcej przyjaciół. Jeśli początkowo rozważałeś daną osobę jako materiał na dziewczynę, ale wam nie wyszło to nie skreślaj od razu znajomości z nią na straty. Wciąż możecie być przyjaciółmi.

Oprócz bycia otwartym i miłym dla obcych kobiet, bądź taki sam dla mężczyzn. Nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię dana znajomość. Wychodzenie z kolegami również może przybliżyć Cię do znalezienia dziewczyny.

Jeśli zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę będąc nieśmiałym to właśnie spotkania towarzyskie mogą Ci to ułatwić. W grupie poczujesz się pewniej i raźniej. Łatwiej więc będzie nawiązać kontakt z kimś nowym. 

Przemyśl, czego szukasz

Nie stworzysz szczęśliwego związku nie zastanawiając się jak on powinien wyglądać. Określ swoje kryteria względem partnerki. Pomyśl co Cię uszczęśliwi i jakie cechy u kobiety są dla Ciebie niezbędne i najbardziej pożądane.

Być może masz konkretnie określone poglądy religijne, polityczne lub chcesz mieć dzieci i zależy Ci, aby również twoja partnerka miała takie podejście. Przeanalizuj co jest twoim „must-have”, a co możesz odpuścić. W tym punkcie zamiast zastanawiać się jak znaleźć dziewczynę, zastanów się jaka ona powinna być.

Postaraj się nie rozbudować listy za bardzo, pamiętaj, że jeśli na początku nie będzie podzielała twojej pasji do danej rzeczy to może się to zmienić z czasem. Tak samo unikaj określenia konkretnego typu urody, koloru włosów czy stylu ubierania się.

Szczęśliwy związek powinien opierać się głównie na dopasowaniu charakterów. Nie znaczy to, że masz wybrać nieatrakcyjną dla siebie partnerkę. Zamiast zapisywać konkretny typ urody i odrzucać każdą inną opcję, skup się na ogólnej aparycji kobiety. Pamiętaj, że nie powinno się oceniać książki po okładce!

Bądź sobą w najlepszej wersji

Tak samo jak ty masz już swoją listę „must-have” potencjalnej partnerki, tak samo ona może mieć swoją.  Udawanie kogoś kim nie jesteś z pewnością długofalowo nie będzie miało dobrych skutków, ponieważ w związku prawda w końcu wyjdzie na jaw. Jednak nie znaczy to, że nie masz pokazywać się z jak najlepszej strony.

Zastanów się, które swoje cechy cenisz najbardziej. Może jesteś niezwykle dumny ze swojej pasji? Masz dużą wiedzę na wybrany temat? Poczucie humoru jest nieodłączną cechą twojego charakteru?

Jeśli nie jesteś zbyt pewny siebie i zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę będąc nieśmiałym to ten punkt jest zdecydowanie dla Ciebie. Świadomość swoich zalet wzmocni pewność siebie i wskaże kierunek, w którym możesz poprowadzić rozmowę z potencjalną partnerką.

Nie zastanawiaj się jak rozkochać w sobie kobietę – bądź sobą. Mów pewnie o swoich pasjach, celach i osiągnięciach. Bądź z nich dumny. Nawet jeśli nie jesteś zbyt pewny siebie, to przecież nie znaczy, że nie możesz sprawiać takiego wrażenia.

Zadbaj o swój wygląd

Jak już wcześniej zostało napisane – wygląd nie jest najważniejszy w podczas budowania wspólnie szczęśliwej relacji, ale nie jest też zupełnie nieistotną rzeczą. Wychodząc z domu na spotkania towarzyskie, do pracy lub na samotne spacery zadbaj by wyglądać schludnie i czysto. Nie zaszkodzi też przyłożenie większej uwagi do wybieranych ubrań i fryzury.

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i to ono decyduje o tym, czy dana osoba będzie chciała z tobą porozmawiać, czy nie. Zgarbiona sylwetka, brak uśmiechu, pomięte ubrania – to nie stanowi dobrej wizytówki twojej osoby.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK