Moja dziewczyna wróciła do byłego, czy mogę ją odzyskać?

Banalnie podręcznikowa sytuacja. Dziewczyna, z którą jesteś w związku, rzuca Cię i odchodzi do innego. Nie byłoby to tak brutalne, gdyby nie fakt, że ona wróciła do byłego. Tak, tego ex, na którego przy Tobie narzekała, broniła się, że nie chce mieć już z nim nic wspólnego, a jednak…

Czujesz się oszukany? Czujesz, że to, w czym tkwiłeś, było jednym wielkim oszustwem? Nie dziwię Ci się, masz do tego pełne prawo.

Nie chcesz pozbawiać Waszej relacji przyszłości i chcesz o nią powalczyć, mimo że wróciła do byłego chłopaka? Jednak nie do końca jesteś pewny tej decyzji? A może nie wierzysz w to, że uda się ją odbić? Zastanawiasz się jak odzyskać dziewczynę i czy jest to w ogóle możliwe? Postaram się w tym artykule przedstawić kilka propozycji, które pozwolą Ci podjąć właściwą decyzję.

Moja dziewczyna wróciła do byłego. 7 wskazówek jak ją odzyskać

Pewnie myślisz sobie, że odzyskanie kobiety jest nierealne i tak naprawdę wszystko stracone, a jest wręcz odwrotnie. Możliwość odzyskania dziewczyny, nawet jeśli wróciła do byłego, zawsze istnieje, jednak trzeba zastosować odpowiednią strategię. Poniżej przedstawię Ci 7 wskazówek, co powinieneś zrobić.

Twoje zadanie – wojownikiem być

Nie lada wyzwaniem jest odzyskiwanie kobiety, która wróciła do byłego. Przecież rzuciła go wcześniej, by spocząć przy Twoim boku i oddać Ci swoje serce.

Okropne uczucie, kiedy słowa znanej piosenki „Zamienię Cię na lepszy model” nagle zaczynają dotyczyć Cię. Jeszcze gorsze jest to, że ten lepszy model, to tak naprawdę stary model, a wcale nie oznacza tego, że jest lepszy.

Pamiętaj jednak o tym, że musisz jej pokazać, że będziesz o nią walczył i że podjęła złą decyzję. Walcz i bądź wojownikiem. Ta walka jest póki co przegrana, ale wyjdź na bitwę. Teraz to jest Twój priorytet, musisz się na tym skupić.

Masz przewagę, nie zmarnuj tego

W ostatnim czasie to Ty poświęcałeś jej uwagę. Nie pytam i nie oceniam, czy robiłeś to w odpowiednich ilościach, czy zdecydowanie zbyt rzadko. Ocenę negatywnych cech i możliwych błędów, które popełniłeś, zostawiam Tobie. Wiesz najlepiej, co zepsułeś. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać i dalej zastanawiasz się nad tym, dlaczego wróciła do byłego, to zrób sobie listę. Może ona pomoże Ci to przemyśleć.

Twoja przewaga jest teraz Twoją siłą. Ostatni czas spędzała z Tobą, Ty jesteś bardziej na bieżąco, jaki smak lodów lubi, czy co jej pomaga, kiedy ma gorszy dzień. Wiesz doskonale, jaka muzyka ją uspokaja, a przy jakiej lubi się poruszać i potańczyć.

Jeśli dobrze to wykorzystasz, to zostawisz swojego rywala daleko za sobą, ciężko będzie mu Cię dogonić. Na pewno będzie działało to na Twoją korzyść i zaimponujesz tym swojej jeszcze byłej dziewczynie. Jeszcze, bo jak widzisz, jest ogromna szansa, że odzyskasz kobietę, która Cię zostawiła i wróciła do byłego.

wróciła do byłego oceń swoje realne szanse

Oceń swoje realne szanse

Musisz zadać sobie kilka ważnych pytań i przemyśleć parę spraw, bo sam najlepiej wiesz, co było między Wami nie tak, a kiedy czuliście się przy sobie jak w niebie. Trzeba odróżniać, kiedy jest źle i szukać wyjścia z trudniejszych sytuacji.

Czy to Wasze pierwsze rozstanie?

Błahe, ale naprawdę ważne. Jeżeli zostawiła Cię po raz pierwszy, to ważny znak dla Ciebie. Musisz się wziąć w garść i jak najszybciej zainwestować w swój rozwój, przede wszystkim charakteru, bo coś niestety poszło nie tak.

Jeśli natomiast nie jest to pierwszy raz, to ciężko widzę Waszą przyszłość. Z przykrością to stwierdzam, ale muszę Cię uświadomić. Skakanie z kwiatka na kwiatek dobrze nie świadczy o człowieku.

Jaką wizję przyszłości mieliście?

Widzieliście Waszą wspólną przyszłość podobnie? Ślub, dom, rodzina, dzieci? Jeśli tak, to jesteś w dobrym punkcie. Zanim zacznie planować to ze swoim aktualnym partnerem, minie trochę czasu. Możesz wtedy działać i pokazać jej swoją zmianę.

Mieszkaliście razem?

Byliście ze sobą krótko, ale zdążyliście zamieszkać ze sobą? Idealnie! Znacie się na pewno lepiej, niż myślicie. Wspólne mieszkanie łączy ludzi. Mimo pracy, czy nauki, spędza się ze sobą dużo więcej czasu, niż jak mielibyście mieszkać osobno.

To naprawdę duży plus i działa na Waszą korzyść. Może nie byłeś dobrym przykładem gospodarza domu? Zmień to, pokaż, że Ci na niej zależy i że jesteś w stanie dać z siebie więcej, niż do tej pory dawałeś.

Kiedy się rozstaliście?

Czas tu gra naprawdę dużą rolę. Im szybciej zaczniesz działać, tym większe są Twoje szanse na jej odzyskanie. Wróciła do byłego tydzień temu? Nie zwlekaj. Masz spore szanse na to, żeby ją odzyskać. To było miesiąc temu? Może być ciężko, ale nie jest to nic nie do zrobienia. Jeśli tego naprawdę pragniesz, to zrobisz wszystko.

Oceń swoje realne szanse i nie przejmuj się tym, że Twoja kobieta wróciła do byłego. Pokaż jej, że się myliła i spraw, by do Ciebie wróciła.

4.7/5 - (14 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *