Erodate – Zalety, wady i opinie użytkowników

Przygody erotyczne to cel niejednej osoby zarejestrowanej na erodate. Współcześnie nie stanowią one już tak wielkiego tematu tabu, jak wcześniej, dlatego warto podążać za swoimi pragnieniami. Jeśli należysz do grona ludzi, którzy lubią realizować swoje fantazje, dołącz do tej otwartej społeczności.

Jakich ludzi znajdziesz na erodate?

Cała masa osób korzysta z portali randkowych. Aktualnie, szczególnie w dobie pandemii, dają one wielu ludziom jedyne realne szanse na poznanie kogoś nowego. Nierzadko ktoś z Twoich znajomych wspominał zapewne, że szuka sobie partnera lub partnerki w sieci.

Erodate opinie mówią jednak jednoznacznie, że nie jest to miejsce dla ludzi, których celem jest długotrwały związek. Na tym portalu chodzi głównie o satysfakcję z życia seksualnego, nie zaś o budowanie domowego ogniska.

Zarejestruj się bezpłatnie na Erodate

Wszystkie powyższe informacje należy wziąć pod uwagę, jeśli rozważa się rejestrację na portalu erodate. To nie jest miejsce dobre dla romantyków czy osób, które szukają kogoś do wielogodzinnych dyskusji. Oczywiście to wcale nie wyklucza możliwości poznania kogoś naprawdę interesującego!

Należy również pamiętać, że ten serwis jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich. Jeśli masz mniej niż 18 lat, nie powinieneś z niego korzystać!

Erodate opinie o rejestracji

Pierwszym krokiem, jaki będzie trzeba wykonać, jeśli zechcesz skorzystać z erodate, będzie rejestracja. Jak sobie poradzić z tym procesem? Otóż zdaniem samych użytkowników, jest on niezwykle prosty. Przede wszystkim należy podać, czy rejestrujesz się jako kobieta, mężczyzna czy para oraz analogicznie, kogo szukasz. Musisz również podać swoją datę urodzenia oraz adres e-mail, na którym będzie funkcjonowało konto. Ustalasz także hasło – zadbaj o to, by było ono odpowiednio silne.

Tuż po rejestracji należy uzupełnić swój profil. Nie ma się co oszukiwać, na erodate najważniejszą rolę będzie odgrywało Twoje zdjęcie. Wybierz nie tylko te, które uważasz za najbardziej atrakcyjne, ale również oddające rzeczywistość. Na erodate możesz także uzupełnić pola, które dotyczą informacji o Tobie.

Polecane portale randkowe

Erodate

Zarejestruj się za darmo do największego i najpopularniejszego portalu randkowego w Polsce. Przeglądaj profile setek tysięcy kobiet i umawiaj się bez limitu.

Zarejestruj się

9.7 / 10

flirtr logo
Flirt

Idealny, darmowy portal randkowy dla osób szukających spotkań bez zobowiązań. Portal randkowy Flirt posiada największy odsetek kobiet umawiających się na spotkanie bez zobowiązań.

Zarejestruj się

9.4 / 10

idates logo
iDates

Najlepszy i darmowy portal randkowy, jeśli chcesz poznać kobietę do stałego związku i nie szukasz jednorazowych przygód.

Zarejestruj się

9.1 / 10

pieprzyc logo
Pieprzyć

Darmowy portal randkowy, który służy do umawiania się na seks randki, bez zobowiązań i całkowicie za darmo.

Zarejestruj się

8.6 / 10

be naughty logo
Be-Naughty

Portal, na którym znajdziesz kobietę do stałego związku jak i jednorazowej przygody. Bardzo zróżnicowani użytkownicy - znajdziesz dla siebie idealną osobę.

Zarejestruj się

8.3 / 10

Choć fotografia jest najistotniejsza, nie zaniedbuj tej sfery. Jest wiele osób, które będą chciały dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej, zanim się spotkacie. Jakie informacje możesz podać? Jest miejsce na staus związku, określenie celu (dlaczego korzystasz z portalu?), podanie wzrostu i typu sylwetki.

Tutaj masz szansę także dodać nieco więcej informacji na temat swojego wyglądu. Ponadto dodajesz także krótkie informacje na temat orientacji seksualnej, wykształcenia czy nawet tego, czy palisz papierosy i/lub pijesz alkohol.

Koniecznie sprawdź: Darmowe portale randkowe bez rejestracji – Ranking 2022

Dyskrecja i mnogość osobowości na erodate

Bardzo pochlebne erodate opinie użytkowników pojawiają się w kontekście różnorodności użytkowników. Według statystyk od powstania portalu wrzucono do niego około trzech milionów zdjęć i filmików. Samych użytkowników ma być w serwisie około 600 tysięcy i piszą oni do siebie około 400 tysięcy wiadomości dziennie.

To spore liczby jak na portal randkowy, szczególnie taki, który nie stawia na budowanie głębszych relacji. Jak zatem widać, na tym serwisie znajdziesz naprawdę szerokie grono bardzo aktywnych użytkowników. Nie jest to miejsce martwe, lecz takie, z którego ludzie korzystają wyjątkowo chętnie.

Co ważne, erodate jest również usiane różnego rodzaju zabezpieczeniami. Wszystko, co wrzucisz na ten portal, jest bezpieczne i pozostanie właśnie w tej zamkniętej społeczności. Serwis zapewnia swoim użytkownikom pełną anonimowość, dlatego nie musisz się o to martwić.

Erodate opinie użytkowników na temat wad portalu

Zapewne chcesz poznać podstawowe wady i zalety omawianego tutaj serwisu randkowego. Rozpoczniemy od wskazania kilku negatywnych cech, które są najczęściej wskazywane przez użytkowników. Pierwszą i największą z nich jest brak możliwości znalezienia na erodate partnera do trwałego związku.

Należy przy tym podkreślić, że nigdy nie było to cel twórców portalu i nikogo nie powinno to szczególnie dziwić. Kolejna wada to nastawienie na przelotne znajomości oparte wyłącznie na stosunkach seksualnych. Trzeba zatem dobrze zastanowić się, czy należymy do osób emocjonalnie gotowych na tego typu relację.

Niektóre osoby irytuje wydłużenie procesu rejestracji o czas, który jest potrzebny, by moderatorzy zaakceptowali nasz profil. Ponadto istnieje wiele funkcji dodatkowych, z których korzystanie jest możliwe wyłącznie po wykupieniu konta Premium.

Są dwie możliwości poszerzenia konta. Premium daje dostęp do funkcji, takich jak przeglądanie profili czy hotline. Natomiast Pakiet VIP zawsze stawia cię wyżej w wysługiwaniach i daje kilka innych profitów.

Zalety erodate według komentarzy użytkowników

W sieci pojawiają się także pochlebne erodate opinie, które wskazują na kilka ważnych zalet. Warto zauważyć, że to, co niektórzy uznali za wadę, dla innych było pozytywną stroną działania portalu!

Pierwszą zaletą jest możliwość znalezienia partnera seksualnego i proste przeznaczenie portalu – nie ma tutaj wątpliwości co do tego, w jakim celu piszemy do kogoś wiadomości, toteż ta osoba nie powinna poczuć się obrażona naszymi propozycjami. Kolejna pozytywna strona tego serwisu to dostępność zarówno strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Ponadto erodate opinie wskazują, że portal umożliwia korzystanie z czatu czy rozmów video w wersji darmowej (w przeciwieństwie do wielu innych tego typu serwisów). Za darmo można również dodawać zdjęcia i filmy, a sama rejestracja jest także bezpłatna.

Kolejną zaletą jest sprawna moderacja, która wpływa nie tylko na podniesienie poziomu bezpieczeństwa użytkowników, ale również na szybkość uzyskiwania pomocy technicznej. Oczywiście za dobrą stronę działania portalu należy też uznać rozbudowaną społeczność – spora ilość użytkowników daje większe szanse na znalezienie kogoś dla siebie.

Na koniec warto dodać, że według wskaźników różnorodnych stron, służących ocenie tego rodzaju portali, omawiany tu serwis otrzymuje bardzo wysokie oceny.

Dobrze ocenia się użyteczność portalu, bezpieczeństwo, obsługę klienta, ceny pakietów premium oraz fit, przejrzystość profili i (co ważne!) szanse na znalezienie partnera/partnerki.

Erodate opinie są zgodne co do tego, że jeśli szukasz idealnego partnera seksualnego dla siebie, to właśnie portal erodate będzie doskonałym miejscem na to. Pomimo kilku wad, na które wskazują niektórzy użytkownicy, to zdecydowanie jeden z najprężniej działających portali randkowych.

Prosty przekaz i możliwość osiągnięcia swojego celu za pomocą tego serwisu to świetne połączenie dla tych, którym zależy na przelotnych relacjach i dyskrecji.

4.8/5 - (54 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *