eDarling – Zalety, wady i opinie użytkowników

Jeszcze kilka lat temu nie było bardziej popularnego serwisu randkowego niż edarling. W Polsce odniósł on prawdziwy sukces i stał się wręcz synonimem randkowania online. Sprawdź, co przyciągnęło do niego tak wielu użytkowników.

Edarling opinie oraz krótka historia powstania

Gdybyśmy mieli przytoczyć najogólniejsze oceny, edarling opinie o całym portalu są bardzo pozytywne. Trudno się dziwić, potrzeba znalezienia osoby bliskiej, kogoś, z kim będzie można przyjemnie spędzać czas, jest naprawdę ogromna.

Zarejestruj się bezpłatnie na eDarling

Szczególnie w trudnych czasach, w jakich dziś funkcjonujemy. Możliwości, jakie daje Internet, są nieocenione w tej kwestii. Poznawanie nowych ludzi jest teraz banalnie proste i warto wykorzystać to, aby znaleźć kogoś dla siebie.

Jeżeli chodzi o powstanie edarling, to ma ono za sobą niezwykle bogatą historię. Jego powstanie datuje się już na 2008 roku, kiedy wystartował on w krajach anglojęzycznych.

Na polskim rynku można korzystać z tego portalu już od 2010 roku. Wówczas stał on się prawdziwym hitem. Mnóstwo osób postanowiło skorzystać z dobrodziejstw, jakie on daje. Popularność tej witryny szybko rosła, jednocześnie przynosząc szczęście wielu osobom.

Jak działa edarling?

Możliwość zyskania prawdziwej miłości to główne zadanie, jakie ma spełniać portal edarling. Jednak nie tylko to przyciągnęło do niego tak wiele samotnych osób. Pierwszą ważną cechą, jaką on spełnia, jest prostota. Dzięki niej obsługa witryny nie sprawia nikomu żadnego problemu.

Już sam proces rejestracji jest wyjątkowo intuicyjny. Składa się on z kilku etapów, na których podajesz jedynie podstawowe dane, których zazwyczaj wymaga się przy działaniach tego typu.

Polecane portale randkowe

Erodate

Zarejestruj się za darmo do największego i najpopularniejszego portalu randkowego w Polsce. Przeglądaj profile setek tysięcy kobiet i umawiaj się bez limitu.

Zarejestruj się

9.7 / 10

flirtr logo
Flirt

Idealny, darmowy portal randkowy dla osób szukających spotkań bez zobowiązań. Portal randkowy Flirt posiada największy odsetek kobiet umawiających się na spotkanie bez zobowiązań.

Zarejestruj się

9.4 / 10

idates logo
iDates

Najlepszy i darmowy portal randkowy, jeśli chcesz poznać kobietę do stałego związku i nie szukasz jednorazowych przygód.

Zarejestruj się

9.1 / 10

pieprzyc logo
Pieprzyć

Darmowy portal randkowy, który służy do umawiania się na seks randki, bez zobowiązań i całkowicie za darmo.

Zarejestruj się

8.6 / 10

be naughty logo
Be-Naughty

Portal, na którym znajdziesz kobietę do stałego związku jak i jednorazowej przygody. Bardzo zróżnicowani użytkownicy - znajdziesz dla siebie idealną osobę.

Zarejestruj się

8.3 / 10

Co ważne, rejestracja na portalu edarling nie jest także długotrwała. Przeklikanie kilku tych plansz jest banalne. Żaden użytkownik nie musi również bać się o swoje dane.

Jedyne, czym posługujesz się w portalu, to adres email, wiek czy płeć. Rzecz jasna konieczna jest także akceptacja regulaminu. Wszystko przebiega bardzo klarownie.

Warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ponieważ sprawia on, że z portalu mogą korzystać także osoby nieco starsze, które nie posługują się Internetem tak biegle, jak współczesna młodzież.

Edraling opinie o największej zalecie

Na temat edarling można znaleźć w sieci całe mnóstwo opinii. Zresztą, trudno by tak nie było, skoro miejsce to istnieje już od tak wielu lat. Jedną z największy zalet, na jakie wskazują użytkownicy, jest test osobowości. Choć pojawiają się również pewne głosy, że jego wypełnianie trwa zbyt długo i jest uciążliwe, to niewątpliwie należy wskazać na niego jako największą zaletę tego portalu.

Otóż wspomniany test osobowości, który należy wypełnić po zarejestrowaniu się na edarling, to rzeczywiście spore wyzwanie. Jego wypełnienie może zająć nawet około godziny. Składa się on z licznych pytań, które dotyczą twoich zainteresowań, zajęć, przyzwyczajeń itd.

Ma on służyć dopasowaniu do ciebie jak najlepszych kandydatów na partnerów. Trzeba przyznać, że to wspaniały system, dzięki któremu skracamy później czas poszukiwań.

Edarling opinie o wadach

Czytając opinie na temat portalu edarling, można spotkać się z kilkoma negatywami. Warto o nich wiedzieć, zanim podejmie się decyzje o rejestracji. Pierwszą z najczęściej wypominanych wad są ograniczone funkcje dostępne dla użytkowników, którzy posiadają wyłącznie konto podstawowe.

Z pewnością nie jest to pozytywna cecha, ale warto dodać, że stanowi ona charakterystyczny element wszystkich portali randkowych. Drugą wadą, jaką napotykamy czytając edraling opinie, jest dostępność aplikacji mobilnej wyłącznie dla użytkowników premium.

Co więcej, konto premium automatycznie jest przedłużane, jeśli się z niego nie zrezygnuje, co także wskazuje się często jako złą cechę. Wynika to z faktu, iż wielu użytkowników (w tym także niejedna osoba na edarling) zapomina o tym fakcie i przestaje opłacać swoje konto premium. Dług wówczas rośnie, a niezadowolony użytkownik wystawia portalowi złą opinię.

Koniecznie sprawdź: Darmowe portale randkowe bez rejestracji – Ranking 2022

Zalety portalu randkowego edraling

Pomimo tych kilku wad, edarling ma wiele zalet, które są wspominane przez szerokie grono użytkowników komentujących działanie tego portalu. Jedną z najważniejszych dobrych stron jest prosty w obsłudze interfejs. Zatem, nie tylko rejestracja stanowi łatwy proces, ale także obsługa portalu nie powinna nikomu nastręczać problemów.

Ponadto, strona ma także wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest stały dostęp do kontaktu z ekspertami. Bardzo łatwo można również uzyskać wsparcie techniczne w razie potrzeby. Oczywiście ważna jest również zaleta opisana już wyżej – bogactwo danych, które służą do znalezienia drugiej połówki.

Dobieranie par na edarling

Edarling opinie jednoznacznie wskazują także na to, że ogromny sukces tego portalu wynika z systemu dobierania par. Dzięki formularzom, które wypełnia każdy użytkownik, może on jak najlepiej dopasowywać do siebie potencjalnych parterów. Wszystko to zawdzięczamy niezwykle skomplikowanemu systemowi matematycznemu.

To on analizuje zebrane dane, a następnie sugeruje profile konkretnych użytkowników. Celem portalu jest branie pod uwagę maksymalnej ilości podobieństw w sferach, takich jak pasje, upodobania czy preferencje. Sporą role odgrywają również profile psychologiczne.

Co ważne, skuteczność działania portalu oraz bezpieczeństwo zamieszczonych na nim danych są potwierdzane nie tylko przez jego użytkowników. Edarling otrzymał liczne certyfikaty od niezależnych organizacji. Portal był również wielokrotnie wyróżniany za swoje solidne działanie.

Pozostawia także użytkownikom możliwość korzystania z dodatkowych opcji dzięki dostępowi do konta Premium. Dzięki niemu wiesz, czy inny użytkownik odczytał twoją wiadomość oraz kto odwiedzał twój profil.

Jak widzisz, edarling opinie są podzielone. Jedni skupiają się na algorytmach, które pozwalają im znaleźć dopasowanych partnerów, zaś inni wskazują raczej na niedogodności związane z automatyzacją przedłużania konta premium.

Przyglądając się jednak dokładniej tym wszystkim kwestiom, należy wskazać, że pod kątem negatywnych stron, ta platforma niewiele się różni od pozostałych tego typu. Natomiast wśród zalet można nazwać ją wyróżniającą się ze względu na bogaty test, dzięki któremu użytkownicy łatwiej trafiają na rozmowy z ludzi, którzy rzeczywiście mogą być ich przyszłą parą.

Przekonaj się, czy i tobie uda się znaleźć szczęście przez edarling. Szczerze podejdź do wypełniania formularza oraz wykorzystaj wszystkie opcje, które uznasz za przydatne dla swoich poszukiwań. Być może i na ciebie czeka ktoś wyjątkowy.

4.9/5 - (34 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *