Academic Singles – Opinie użytkowników, czy warto skorzystać?

Jeżeli szukasz partnera na poziomie, to z pewnością już słyszałeś różne academic singles opinie, które nakierowują cię na ten interesujący portal randkowy. Trudno nie zgodzić się z tym, że jest to wyjątkowe miejsce w sieci. Jego cechy charakterystyczne wpływają na atrakcyjność w gronie bardzo konkretnej grupy odbiorców.

Academic singles opinie o idei portalu

Powodem, dla którego academic singles stał się interesujący dla tak szerokiego grona specyficznych odbiorców, jest idea, jaką kierowali się twórcy portalu. Otóż jest to miejsce przeznaczone dla singli z wyższym wykształceniem.

Ma on na celu łączenie społeczności akademickiej w taki sposób, by osoby samotne mogły znaleźć dla siebie kogoś interesującego i na poziomie. Tutaj flirt bazuje w sporej mierze na intelekcie rozmówcy.

Zarejestruj się bezpłatnie na Academic Singles

Tym, co ma wyróżniać academic singles (według twórców tej strony), jest nastawienie na długotrwały związek. Połączenie dwóch singli z wyższym wykształceniem, którzy poszukują nie przelotnej znajomości, lecz fascynacji rozmową z drugim człowiekiem oraz prawdziwej miłości, ma dać użytkownikom szanse na nawiązanie rzeczywistej relacji.

Academic singles to także miejsce, w którym użytkownik zafascynowany nauką znajdzie zrozumienie. Niełatwo jest znaleźć na zwykłych portalach randkowych partnerów, którzy podzielą pasje oraz głębokie zainteresowanie kwestiami naukowymi. Ponadto, oddanie pracy akademickiej może przytłaczać potencjalnych partnerów, ale nie tych, których poznaje się właśnie na tej platformie.

Jak wygląda rejestracja na academic singles?

Jeśli chodzi o academic singles opinie o rejestracji, to są one jednoznaczne. Cały proces nie stanowi żadnego wyzwania, jest on bardzo intuicyjny. Formularz, który trzeba wypełnić, jest analogiczny do innych tego typu. Należy podać kilka podstawowych informacji, takich jak adres e-mailowy, na który zarejestrujemy konto, a  także wiek, imię, płeć oraz preferowaną płeć partnerów.

Warto pochylić się nad stworzeniem bezpiecznego hasła do swojego profilu. Choć strona jest odpowiednio zabezpieczona, nigdy nie należy bagatelizować tego etapu.

Polecane portale randkowe

Erodate

Zarejestruj się za darmo do największego i najpopularniejszego portalu randkowego w Polsce. Przeglądaj profile setek tysięcy kobiet i umawiaj się bez limitu.

Zarejestruj się

9.7 / 10

flirtr logo
Flirt

Idealny, darmowy portal randkowy dla osób szukających spotkań bez zobowiązań. Portal randkowy Flirt posiada największy odsetek kobiet umawiających się na spotkanie bez zobowiązań.

Zarejestruj się

9.4 / 10

idates logo
iDates

Najlepszy i darmowy portal randkowy, jeśli chcesz poznać kobietę do stałego związku i nie szukasz jednorazowych przygód.

Zarejestruj się

9.1 / 10

pieprzyc logo
Pieprzyć

Darmowy portal randkowy, który służy do umawiania się na seks randki, bez zobowiązań i całkowicie za darmo.

Zarejestruj się

8.6 / 10

be naughty logo
Be-Naughty

Portal, na którym znajdziesz kobietę do stałego związku jak i jednorazowej przygody. Bardzo zróżnicowani użytkownicy - znajdziesz dla siebie idealną osobę.

Zarejestruj się

8.3 / 10

Oczywiście sama rejestracja na acedemic singles to jeszcze nie wszystko. Gdy uda ci się aktywować konto, staniesz przed prawdziwym wyzwaniem. Musisz bowiem stworzyć swój profil w taki sposób, by szczerze oddawał on twoją osobowość. Pomocne będzie dodanie zdjęć, lecz nie tylko one się liczą.

Tutaj ważne są zainteresowania oraz podejście do życia. Dlatego czytając liczne acedemic singles opinie, na pewno zetkniesz się z informacją, że na samym początku obowiązkowo musisz wypełnić test osobowości. Jego twórcy wskazują na to, że pytania dobrano pod kątem naukowej sprawdzalności. Maja one służyć algorytmowi do dobierania jak najlepszych par.

Sprawdź również inne portale randkowe:

Academic singles opinie o wadach

Tylu, ilu użytkowników, tyle opinii. Tutaj postaramy się przytoczyć wam najczęściej wskazywane w komentarzach i na forach wady portalu academic singles. Jedną z nich jest ryzyko utraty środków. Wiąże się to z automatycznym odnawianiem umowy na opcje premium.

Jeżeli użytkownik zdecyduje się na korzystanie z nich, a następnie zapomni o rezygnacji, portal nadal będzie naliczał należność. Jest to spory problem dla wielu osób, ale można go uniknąć, pilnując terminów. Kolejną negatywną cechą jest dostępność niektórych funkcjonalności wyłącznie dla użytkowników premium.

Koniecznie sprawdź: Darmowe portale randkowe bez rejestracji – Ranking 2022

Z pewnością  nie jest to coś, co można uznać za pozytywne, ale trudno też nie zauważyć, że taki rodzaj dostępności jest związany z działaniem niemal wszystkich portali w sieci (nie tylko randkowych).

Zalety wskazywane przez użytkowników academic singles

Omawiany tutaj portal ma także wiele zalet, o których chętnie wspominają sami użytkownicy. Jedną z nich jest dobrze dopracowany test osobowości, który zdaniem samych zainteresowanych umożliwia im znalezienie bardziej dopasowanych partnerów.

Ponadto, academic singles opinie jednoznacznie wskazują na to, że wszyscy bardzo cenią sobie dostęp do aplikacji mobilnej. Jest ona równie intuicyjna w obsłudze, co sam portal. Sporym problem na witrynach służących do randkowania stanowi ilość znaków, które można zawrzeć w jednej wiadomości. W tym przypadku jest to dosyć spory limit, co stanowi sporą zaletę.

Academic singles jako portal, który się rozwija

Na koniec chcemy jeszcze dodać, że choć o academic singles są różnorodne opinie, to zdecydowanie jest to jeden z portali, które stale się rozwijają. Opcją, którą dodano ostatnimi czasy, jest szansa na prowadzenie rozmów video. Daje do ogromną szansę na bliższe zapoznanie się jeszcze przed pierwszą randką. Ułatwia również poznawanie osób, które mieszkają daleko od nas.

Mówiąc o academic singles, nie można również zapomnieć o kwestiach bezpieczeństwa. W społeczności naukowej zachowanie anonimowości może stanowić istotny aspekt podejmowania decyzji o rejestrowaniu się na jakimkolwiek portalu randkowym.

Jak wskazują twórcy academic singles, ta witryna jest zabezpieczana 128-bitowym szyfrowaniem SSL. Dlatego wszelkie dane o użytkownikach nie są widoczne dla osób postronnych. Priorytetowe traktowanie anonimowości stanowi jedną z podstaw funkcjonowania portalu.

Jak korzystac z academic singles?

Wspomnieliśmy już (nieco wyżej), że jedną z zalet działania opisywanego tutaj portalu randkowego jest prostota obsługi. Nie tylko proces rejestracji jest łatwy. Także domyślny interfejs kieruje cię krok po kroku po witrynie pełnej singli, którzy czekają na rozmowę z tobą. Korzystanie ze wszystkich opcji opiera się na klarownych zasadach.

Podstawowa wersja portalu pozwala ci na korzystanie przede wszystkim z kilku prostych opcji, do których należą strona główna (gdzie znajdujesz informacje o profilach oraz nowościach), skrzynka na wiadomości (w której prowadzisz konwersacje z interesującymi cię kandydatami na potencjalnego partnera czy partnerkę) oraz zakładka z kontaktami. Jak widzisz, nie ma tam niczego, co wymagałoby od ciebie skomplikowanych działań.

Ważna funkcjonalności, która bardzo ułatwia poszukiwania drugiej połowy, jest wyszukiwarka profili. Można tam zdefiniować swój cel według określonych kryteriów. Decydując się na jej użycie, masz szansę znaleźć osoby pasujące do twoich szczegółowych oczekiwań, związanych na przykład z wiekiem czy konkretnym miejscem zamieszkania.

Stanowi to spore ułatwienie, można bowiem nie tylko wpaść na osoby, które mieszkają blisko nas, ale także podjąć rozmowę z ludźmi mieszkającymi w większych ośrodkach akademickich.

Powierz swój los dopracowanemu przez naukowców algorytmowi. Zobacz, czy academic singles opinie realnie odzwierciedlają funkcjonowanie tego portalu. Znajdź miłość swojego życia, z którą będziesz podzielać swoje największe pasje.

4.9/5 - (48 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *