Jak poderwać chłopaka? 6 sprawdzonych metod

Niektóre kobiety flirtowanie mają we krwi i nie muszą zastawiać się jak poderwać chłopaka. Doskonale czują się ze swoim ciałem, ich spojrzenia są powłóczyste, uśmiechy uwodzicielskie, a mężczyźni wprost nie potrafią oderwać od nich wzroku. Choć może się wydawać, że w sztuce flirtu wygląd odgrywa znaczącą rolę, to w rzeczywistości wcale tak nie jest.

Flirtowanie jest pewną umiejętnością. Niektóre kobiety mogą na pierwszy rzut oka nie wydawać się wyjątkowo atrakcyjne, a mimo to mężczyźni za nimi szaleją i regularnie otoczone są zalotnikami. Takie osoby zazwyczaj określa się sformułowaniem, że mają „to coś”. Czym jest to mityczne, owiane nutką tajemnicy „coś”?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Jest to umiejętność flirtowania i podrywania. Nie mówimy jednak o bezpośrednim, rzucającym się w oczy zachowaniu, lecz subtelnych, delikatnych gestach. Jak zdobyć chłopaka, jeśli sztuka flirtowania nie jest twoim naturalnym językiem? Na szczęście istnieje kilka metod, które znacznie mogą ułatwić sprawę i zbliżyć cię do wymarzonego chłopaka.

Jak poderwać chłopaka? 6 najlepszych metod

Nim rozpoczniesz podrywanie chłopaka, zastanów się, czego oczekujesz od waszej znajomości. Bądź pewna swoich uczuć i nie mieszaj niepotrzebnie komuś w głowie, jeśli zależy ci tylko na wypróbowaniu swoich umiejętności uwodzenia. To zachowanie jest nie fair wobec chłopaka i może go zranić. Jeśli jednak jesteś zainteresowana rozpoczęciem bliższej znajomości na poważnie, to możesz wypróbować poniższe metody!

1. Zaprzyjaźnij się z nim

Przyjaźń i miłość powinny iść w parze. Związek, w którym partnerzy nie przyjaźnią się ze sobą, nie należy do zbyt udanych. Przyjaźń jest dobrym fundamentem miłości i warto o nią zadbać. Wasza relacja nie musi od początku opierać się na romantyzmie.

Niektórzy potrzebują więcej czasu i bliskości, aby zaangażować się w związek i rozpoczęcie znajomości od przyjaźni jest w ich przypadku strzałem w dziesiątkę. Nie zastanawiaj się ciągle, jak poderwać chłopaka, a zamiast tego spróbuj spędzać z nim więcej czasu, dobrze go poznać i zrozumieć. Możliwe, że w waszym przypadku właśnie to zadziała i uczucie pojawi się z czasem.

Polecamy również: Czy dystans działa na faceta?

2. Bądź szczera

Jeśli znacie się już jakiś czas, nie jesteście dla siebie całkiem obcymi ludźmi, on zna twoje imię i nawet czasem udaje wam się zamienić parę słów, a mimo to zastanawiasz się jak wyrwać chłopaka, z którym spędzasz czas, to może warto postawić na szczerość. Nie tylko pokażesz, że jesteś pewna siebie, ale również możesz zyskać podobną deklarację z jego strony.

Chłopak, w którym skrycie się podkochujesz, może odwzajemniać twoje uczucia, ale nie być ich świadomym. Podczas spędzania wspólnie czasu zaryzykuj i powiedz mu, że chciałabyś przenieść waszą znajomość na inne tory. Możliwe, że niepotrzebnie szukasz odpowiedzi na pytanie, jak poderwać faceta, bo już ci się to udało.

3. Rozmawiaj mową ciała

Podrywanie nie dla każdego jest intuicyjne. Na szczęście istnieją pewne zachowania i gesty, które przez większość osób, podświadomie odbierane są jakie zachowania uwodzicielskie. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby używać do flirtu głosu, to spróbuj okazać zainteresowanie ciałem.

Jak poderwać chłopaka przy pomocy ciała? Patrz mu śmiało w oczy, gdy jesteśmy kimś zauroczeni, to nasze źrenice rozszerzają się, ponieważ mózg próbuje pobrać, jak najwięcej informacji z otoczenia. Możliwe, że on podświadomie odczyta ten sygnał i odwzajemni.

Zadbaj również o otwartą pozycję ciała. Nie krzyżuj rąk na klatce piersiowej, taki gest wysyła sygnał – nie jestem tobą zainteresowana. Zamiast tego nachyl się w stronę chłopaka i trzymaj ręce w „otwartej” pozycji, np. luźno na kolanach, podpierając boki.

4. Wykonaj pierwszy krok

Żyjemy w XXI wieku. Czekanie, aż to mężczyzna wykona pierwszy ruch, nie jest już modne. Nie ma żadnych konkretnych powodów, przez które ty byś nie mogła pierwsza zainicjować randki. Choć może wydawać się to nieco przerażającym zadaniem to czasem warto zaryzykować. Niektórzy mężczyźni z pewnością docenią pewność siebie i przejęcie inicjatywy.

Jeśli spodobał Ci się chłopak, nie musisz czekać, aż on cię zauważy, zagada i zaprosi na randkę. Przejmij inicjatywę i zamiast wysyłać mu ukradkiem spojrzenia, podejdź i zagadaj. Nie musisz od razu proponować spotkania, ale możesz zaproponować swój numer.

5. Nie naciskaj i nie pospieszaj

Daj mu czas. Jeśli wasza znajomość toczy się regularnym, przyjemnym tempem to nie próbuj na siłę jej zmieniać. Możesz zainicjować bliższy kontakt lub wyjawić swoje uczucia, lecz nie naciskaj na chłopaka za bardzo. Bycie natrętną i stale, obecną może go bardziej wystraszyć niż zachęcić do budowania z tobą bliższej relacji.

Jeśli mimo twojego zaangażowania i wyjawienia uczuć on nie inicjuje nic więcej ani nie wykazuje zainteresowania spotkaniem, to odpuść. Możliwe, że potrzebuje więcej czasu, aby zrozumieć swoje uczucia i za jakiś czas sam ci zaproponuje randkę.

6. Bądź sobą

Nie pytaj go zbyt często, co lubi w dziewczynach i nie staraj się taka stać za wszelką cenę. To, że powiedział ci, że blondynki trafiają w jego gust, a ty akurat jesteś brunetką, nie oznacza, że musisz się przefarbować, aby go poderwać.

Jeśli chcesz stworzyć z nim udaną, bliższą relację to musicie budować ją razem, na jasnych zasadach. Dopasowywanie się do niego, zmienianie i ciągłe udawanie w końcu cię zmęczy. Nawet jeśli takimi sposobami uda ci się go poderwać, to prawdopodobnie po dłuższym czasie nie będziesz zadowolona z tego, jak wygląda wasza relacja.

Polecamy również: Czy on do mnie wróci? Wykonaj test i sprawdź

Podsumowanie

Podrywanie to niełatwa sztuka. Kobiety boją się odrzucenia i ośmieszenia. Ryzykują zmianą relacji i to niekoniecznie na lepszą. Jednak, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Trudno jest znaleźć chłopaka i zaangażować się w poważny związek, jeśli nie wychodzi się z inicjatywą ani nie odpowiada na podrywy.

Ryzyko odrzucenia zawsze występuje. Nawet ktoś, kto z początku jest bardzo zainteresowany, z czasem może zmienić podejście i stwierdzić, że związek z tobą nie jest tym, czego szuka. Nie należy się bać odrzucenia, lecz być dumnym ze swojej śmiałości w dążeniu po miłość i szczęście.

Podrywanie może być dobrą zabawą, a stresujące początki związku dobrze wspomina się na stare lata. Podrywaniu towarzyszy charakterystyczny stresowy ucisk w brzuchu, który jednak znacznie rozluźnia się i zamienia we fruwające motylki, gdy wypatrzony chłopak odwzajemnia uczucia.

4.6/5 - (25 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *