Czy on do mnie wróci? Wykonaj test i sprawdź

Rozstania bywają bolesne, szczególnie w momencie, gdy to nie ty jesteś stroną, która podjęła tę decyzję. Czekasz, aż on zatęskni i zrozumie, jak wielki błąd popełnił. Zadajesz sobie pytanie, czy on do mnie wróci?

Gonitwa myśli towarzysząca rozstaniu jest zupełnie normalna. Analizujesz wspólne chwile, szukasz powodów, które doprowadziły was do tego, a nie innego punktu relacji. Może mogłaś powiedzieć coś innego? Inaczej zareagować, gdy on miał zły humor? Bardziej się starać, zamiast odpuszczać?

Nie warto zadręczać się przesadną analizą waszego związku. Przeżywanie na wciąż na nowo rozstania nie sprawi, że czas się cofnie, ani nie stanie się ono mniej realne. To już się stało, a teraz czas zastanowić się, jak należy postąpić.

Szanse powrotu do byłego chłopaka nigdy nie są zerowe. Niezależnie od przyczyn waszego rozstania, byliście dla siebie bliskimi ludźmi i żadna sytuacja nie przekreśli przeszłości definitywnie.

Jeśli wciąż go kochasz i wierzysz w waszą relację, to warto sprawdzić, co on o tym myśli i czy faktycznie bycie razem jest możliwe.

Czy on do mnie wróci – test

Czy on do mnie wróci? Zapewne chciałabyś poznać na to pytanie jasną odpowiedź. Nie jest to łatwe zadanie, wiele zależy od waszej sytuacji i tego co druga strona myśli. Nikt nie wie, co siedzi w głowie twojego ex chłopaka, poza nim. Ty sama również możesz się jedynie domyślać na temat tego, czego on chce. Możliwe, że ten test rozjaśni Ci nieco sytuację i będziesz o krok bliżej zrozumienia swojego ex partnera.

Jak w przypadku każdego quizu, ten test również zakończony jest wynikiem. Będzie on bazował na odpowiedziach, których udzielisz podczas jego wykonywania. Pamiętaj, że ten wynik jest jedynie częścią procesu powrotu do byłego chłopaka i nie oznacza on jednoznacznego powrotu do ex.

To czy faktycznie uda wam się odbudować relację w większej mierze zależy od tego, co zrobisz dalej. Nie przejmuj się, jeśli wynik nie będzie zgodny z twoimi oczekiwaniami. Możliwości powrotu do ex wciąż mogą być, nie jest to jednoznaczne przekreślenie waszych szans.

Tak samo w przypadku pozytywnego wyniku, nie powinnaś zatrzymywać się i ignorować resztę tematu. Warto wykonać krok w przód i zadbać o waszą relację. Test jest jedynie wskazówką, jaki kierunek powinnaś obrać.

Warto odpowiadać na pytania szczerze i zgodnie z tym, jak faktycznie wygląda wasza sytuacja. Tylko wtedy wynik będzie mógł przedstawić realne szanse powrotu do ex.

Oznaki, że facet chce wrócić – jak je rozpoznać?

Oznaki, że facet chce wrócić do Ciebie, mogą być naprawdę przeróżne. Niektórzy są bardziej wylewni, powiedzą to wprost lub wyślą bukiet róż na twój adres. Inni mogą dawać delikatne sygnały w postaci sms-ów pisanych pod znalezionym pretekstem.

Ty sama najlepiej znasz swojego ex, zastanów się, jaki ma charakter i czego możesz po nim oczekiwać. Możliwe, że nie czuje się na tyle stabilnie w waszej sytuacji i nie zaproponuje Ci wprost powrotu. Zastanawiają się wciąż, jak odzyskać faceta, możesz przeoczyć znaki, że on sam chce do Ciebie wrócić.

Zapewnij wam odrobinę przestrzeni i zwróć uwagę, jak się zachowuje. Czy szuka kontaktu z tobą? Wciąż obserwuje Cię na social mediach, odpowiada na twoje relacje? Pyta wspólnych znajomych o Ciebie?

Facet, któremu wciąż zależy na byłej dziewczynie, zazwyczaj wysyła jakieś sygnały, nawet w przypadku, gdy należy do osób bardziej zamkniętych w sobie. W niektórych przypadkach odpowiedzią na pytanie „co zrobić, żeby chłopak wrócił do mnie?” jest po prostu pozwolenie mu na to i prawidłowe odczytanie jego zachowania.

Jeśli wydaje Ci się, że on wysyła Ci sygnały, wciąż tęskni i nie przekreślił stanowczo waszej relacji, to zaproponuj spotkanie. Nie musi być zobowiązujące i pełne trudnych rozmów. Miłe, spokojne wyjście w zupełności wystarczy to zbadania sytuacji między wami.

Czy powroty do ex mają sens?

Jeśli wciąż go kochasz i w twojej głowie echem odbija się pytanie „czy on do mnie wróci?” to pewnie nie zastanawiałaś się, czy taki powrót w ogóle jest sensowny. Warto opanować na chwilę emocje i zastanowić się nad tą kwestią.

Powroty do byłych partnerów nie są łatwe. Coś jednak was poróżniło i nie powinniście zamiatać te kwestii pod dywan. Możliwe, że nie był to poważny powód, może decyzja była podjęta zbyt pochopnie, w kłótni lub gniewie. Jednak jakaś przyczyna rozstania była.

Nim zdecydujecie się na powrót, warto poważnie porozmawiać i wspólnie dojść do porozumienia w kwestiach związanych z rozstaniem. Co was poróżniło? Co zrobić, aby w przyszłości nie było więcej takich sytuacji?

Oprócz poszukiwania odpowiedzi na pytanie, co zrobić, żeby chłopak wrócił do mnie, zastanów się, jak będzie wyglądał wasz związek, gdy już do tego dojdzie. Nad czym będziecie pracować, jakie błędy popełniliście? W związku warto iść na kompromisy i pamiętać, że druga osoba może mieć na daną sytuację inne spojrzenia.

Powrót do kogoś, kogo wciąż kochasz ma jak najbardziej sens. Wymaga to jednak pracy obu stron. Z pewnością teraz najistotniejsze dla Ciebie jest, aby poznać odpowiedź na pytanie, „czy on do mnie wróci?”.

1/5 - (1 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *