Dlaczego dziewczyna unika pocałunku?

Relacje damsko-męskie od zawsze owiane są pewną tajemnicą. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy z nas jest zupełnie inny, zatem związki, które tworzymy, również muszą się różnić. Pocałunek kończący randkę to bezsprzeczny znak, że obie strony chcą rozwijać łączącą ich znajomość. Jak zachować się w sytuacji, gdy ten wyraz uczuć nie występuje? Dlaczego dziewczyna unika pocałunku, pomimo tego, że randka przebiegła doskonale? O tym wszystkim przeczytasz w naszym artykule.

Daj sobie czas – pocałunek to nie nagroda w wyścigu

Chociaż każda kobieta jest inna, to pewne mechanizmy działania pozostają niezmienne. Warto przyjrzeć się im bliżej i dowiedzieć się, dlaczego dziewczyna unika pocałunku i z czego może to wynikać.

Nawet jeżeli uważasz, że Wasze spotkanie było bliskie ideałom, to niekoniecznie musi zakończyć się pocałunkiem. Zwłaszcza jeżeli było to pierwsze bądź jedne z pierwszych spotkań. W większości przypadków, jeżeli dziewczyna będzie Tobą zainteresowana naprawdę na poważnie, dopiero wówczas skłonna Cię pocałować.

Niestety trudno jej to ocenić po jednym czy dwóch spotkaniach, kiedy tak naprawdę dopiero się poznajecie i odkrywacie, czy z tej relacji będzie coś więcej, niż tylko koleżeńska znajomość. Rozumiejąc jej potrzeby, jednocześnie okazujesz szacunek przekonaniom i wartościom, które wyznaje. Bądź cierpliwy i nie naciskaj – to również zadziała na Twoją korzyść.

Czy każde miejsce na pocałunek jest odpowiednie?

Dla Ciebie może to nie mieć zupełnie żadnego znaczenia, ale to właśnie tutaj może kryć się odpowiedź na pytanie, dlaczego dziewczyna unika pocałunku. Nie od dzisiaj wiadomo, że każda kobieta uwielbia nastrojowe chwile, podczas których usta same układają się do pocałunku.

Ocena: 4.8/5 (619 głosów)

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak wrócić do ex i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Wszystko dlatego, że to właśnie takie drobne rzeczy jak odpowiednie miejsce, zapach, a nawet temperatura wpływają  na jej nastrój, a co za tym idzie również na to, jak będzie postrzegała Waszą relację. Cóż, trzeba jasno powiedzieć, że zatłoczona knajpa czy rynek miasta przepełniony przechodniami nie będą jej wymarzonym miejscem do pocałunku. Zaproś ją na wyjątkową kolację lub zabierz w miejsce, o którym już kiedyś Ci mówiła.

Gdy zbudujecie swoją relację, możesz spróbować zaprosić ja do siebie. Pamiętaj jednak, aby nie było to nacechowane erotycznym podtekstem. Wówczas dziewczyna bardzo szybko się spłoszy i już nawet o pocałunku nie będzie mowy. Musisz zadbać o wasz komfort psychiczny i możliwie jak największą intymność. Gwarantujemy, że na tę chwilę warto będzie czekać.

Przyjaźń? Niewykluczone

Spełniasz wszystkie jej oczekiwania. Mało tego – czujesz, że przy niej naprawdę jesteś sobą i możesz powiedzieć jej o wszystkim. Dbasz o jej dobre samopoczucie i zawsze jesteś, gdy ona tego potrzebuje. Cóż, jeżeli taki stan rzeczy trwa naprawdę długo, to na pewno niejednokrotnie próbowałeś skraść jej, chociaż mały pocałunek.

Niestety do tej pory bezskutecznie. Cóż, niestety prawda może okazać się być naprawdę brutalna. Prawdopodobnie traktuje Cię ona jedynie jak swojego dobrego kumpla.

Niestety nie mamy wpływu na to, jak postrzegają nas inni. Chociaż Ty możesz czuć do niej coraz większe uczucie, dziewczyna nie musi podzielać Twojej miłości. Czyli jest to po prostu nieodwzajemniona miłość. Oczywiście nie wszystko stracone.

Możesz w takiej sytuacji oczywiście nadal się starać i snuć domysły, ale jeżeli chcesz wiedzieć, na czym stoisz, najlepiej będzie, jeżeli zdobędziesz się na szczerą rozmowę. Nie będzie to najłatwiejsza wymiana zdań w Twoim życiu, ale być może unikniesz dzięki temu wielu rozczarowań.

Słuchaj swojego serca – ono zwykle wie najlepiej

Banalne? Nic bardziej mylnego. Bardzo często to już w środku doskonale wiemy, czy relacja z daną osobą będzie nam pisana. Warto wsłuchać się w siebie i uważnie patrzeć na znaki, które otrzymujesz od dziewczyny.

Wówczas szybko poznasz odpowiedź na pytanie: dlaczego dziewczyna unika pocałunku? Nawet jeżeli ta relacja nie będzie zwieńczona pocałunkiem – nie zrażaj się. Z pewnością spotkasz na swojej drodze kobietę, z którą stworzysz prawdziwą a przy tym pełną zaangażowania relację.

Ocena: 4.8/5 (619 głosów)

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak wrócić do ex i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK
4.9/5 - (124 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *