Jak odzyskać dziewczynę, która zerwała? 5 wymaganych kroków

Rozstałeś się niedawno ze swoją ukochaną i szukasz odpowiedzi na pytanie jak odzyskać dziewczynę która zerwała? W tym artykule przedstawię Ci metodę 5 kroków, która pomoże Ci odzyskać byłą dziewczynę oraz dam jasne wskazówki, które pomogą Ci ją odzyskać.

Najprawdopodobniej znajdujesz się obecnie w bardzo trudnym dla Ciebie okresie życia, ponieważ właśnie rozstałeś się ze swoją dziewczyną i nie wiesz co masz ze sobą zrobić, jak ją odzyskać i co tak naprawdę dalej robić?

Z pewnością nie masz ochoty na kolejny związek, skoro czytasz ten artykuł. Myślę, że chciałbyś po prostu odzyskać swoją dziewczynę. Sprawić, by wszystko wróciło do normy i byś znów mógł się do niej przytulić i po prostu z nią być.

Szczerze mówiąc, gdy ja odzyskiwałem swoją dziewczynę, to myślałem, że nie mam żadnych szans. Wydawało mi się, że nasz związek jest przekreślony już na dobre i jedyne co mi zostało to wypłakiwać łzy w poduszkę.

Jak odzyskać dziewczynę metoda 5 kroków

Nic bardziej mylnego, wziąłem się w garść i uświadomiłem sobie, że ona jest dla mnie naprawdę ważna, po czym po prostu zacząłem działać. Dziś jesteśmy w 5 letnim, szczęśliwym związku i szczerze mówiąc – nie pamiętam kiedy ostatni raz się kłóciliśmy.

Jeśli temat odzyskiwania dziewczyny Cię interesuje i chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by ona chciała do Ciebie wrócić do koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca. Zapraszam do lektury!

Jak odzyskać dziewczynę? Metoda 5 kroków

Jeśli naprawdę chcesz odzyskać byłą dziewczynę to koniecznie zapoznaj się z moją metodą 5 kroków. To bardzo ważne, ponieważ pominięcie choć jednej czynności może zaprzepaścić szanse na odzyskanie jej.

Oczywiście – wszystko tak naprawdę zależy od tego, dlaczego tak naprawdę się rozstaliście. Jaki był główny powód rozstania i jak bardzo poważny on jest. Wiadomo, że każde rozstanie może nastąpić z zupełnie różnych przyczyn, na przykład:

  • kłótnia w której poróżniliście się z partnerką i w nerwach zerwałeś z nią, lub ona z Tobą,
  • zdradziła Cię z innym facetem i zerwałeś z nią,
  • zdradziłeś ją, ona się dowiedziała i rzuciła Cię,
  • ona powiedziała Ci, że to nie ma sensu i zaproponowała rozstanie,
  • nie poświęcałeś jej wystarczająco czasu i znalazła innego partnera, po czym z Tobą zerwała,
  • wasz związek nie przetrwał dzielących was kilometrów,
  • w waszą relację wkradła się rutyna i rozstaliście się,

Oczywiście powodów mogło być znacznie więcej, lecz każdy sprowadza się do tego samego, czyli uniwersalnej metody 5 kroków, którą przedstawię poniżej.

Krok 1. Analiza rozstania i brak kontaktu.

Pierwszym bardzo ważnym krokiem będzie całkowite zerwanie kontaktu na czas analizy całego rozstania i wprowadzania zmian w życie. Dlatego przez kilka najbliższych dni nie powinieneś kontaktować się z byłą dziewczyną.

Zastanów się, dlaczego tak naprawdę doszło do rozstania z Twoją dziewczyną. To tak naprawdę podstawa do tego, by starać się ją odzyskać. Musisz uświadomić sobie, co było bezpośrednią przyczyną rozstania i naprawić wszelkie błędy, które popełniłeś.

Tak jak już pisałem wyżej: powodów naprawdę może być dużo i jestem przekonany, że wiesz dlaczego wasz związek się zakończył, nawet jeśli w pierwszej chwili nic nie przychodzi Ci do głowy. Zastanów się dłuższą chwilę, a jeśli powodów jest kilka, to rozpisz je na kartce.

Analiza rozstania jest ważna przede wszystkim dlatego, że chcąc odzyskać dziewczynę musisz naprawić swoje błędy. Wiem, że często może nam się wydawać, że jesteśmy bez winy, ale tak samo często bardzo się mylimy.

Nawet jeśli ona Cię zdradziła, lub zerwała bez powodu – tutaj również jesteś współwinny. Być może poświęcałeś jej zbyt mało czasu lub często wyjeżdżałeś służbowo – takie aspekty również sobie wypisz.

Krok 2. Wyciągnięcie wniosków.

Gdy już znasz konkretne powody waszego rozstania to pora na wyciągnięcie wniosków. Czyli musisz zrozumieć to, gdzie leżał błąd i zastanowić się nad jego rozwiązaniem.

Na przykład – jeśli zbyt dużo pracowałeś to definitywnie powinieneś ograniczyć ilość godzin w pracy, lub ją zmienić. Jeśli prowadzić własną firmę, to zatrudnić dodatkowego pracownika.

Bardzo ważne jest to, byś naprawdę zrozumiał swoje błędy. Nie chodzi tutaj tylko o samą analizę, tylko o zrozumienie swojej winy, z powodu której doszło do waszego rozstania, lub mogło się do niego przyczynić.

Krok 3. Wprowadzenie zmian.

Ten krok uważam za najtrudniejszy. Oczywiście wszystko zależy od tego, jakie błędy popełniłeś i od Twojego samozaparcia. Ale bardzo ważne jest, byś stał się dla swojej byłej dziewczyny nowym wyzwaniem.

Mam na myśli to, że musisz stać się lepszym kandydatem na faceta, niż byłeś wcześniej. Musisz stać się dla niej bardziej atrakcyjny w kontekście ogólnie Twojej osoby. Niekoniecznie musi to być wygląd fizyczny, ale ogólne aspekty męskości, czy ogólnego zachowania.

Oczywiście kluczowe jest, aby dokonane zmiany były realnie wprowadzone. Nie możesz udawać, że się zmieniłeś, a po tygodniu od powrotu do byłej znowu zachowywać się jak przed rozstaniem. Na krótką metę zapewni Ci to jej powrót, ale prędzej czy później znowu się rozstaniecie.

Dlatego zanim przejdziesz do odzyskiwania byłej, upewnij się, że teraz będziesz dla niej znacznie bardziej atrakcyjny i będzie to trwała zmiana.

Krok 4. Nowy Ty i odnowienie kontaktu.

Jako odmieniona w pewnym sensie osoba, czyli

Krok 5. Odzyskanie byłej dziewczyny.

Jak odzyskać dziewczynę, którą zraniłeś?

Zostaw komentarz