Co zrobić, żeby dziewczyna zatęskniła? 10 sposobów

Wszyscy kochamy początki znajomości, prawda? Pierwsze nieśmiałe uśmiechy, namiętne spojrzenia,  oczekiwanie na kolejny SMS i kolejne spotkanie. Czas leci i zanim się zorientujesz, jesteście razem, a wtedy niestety zaczyna się rutyna.

Zerwaliście i nie możesz przestać o niej myśleć? A może jesteście razem, ale czujesz, że Twoja  dziewczyna oddala się od Ciebie emocjonalnie? A może jeszcze nie jesteście parą, ale Ty chcesz, aby tak było? Tak czy inaczej, prawdopodobnie zastanawiasz się, co zrobić, żeby dziewczyna zatęskniła. Musisz dowiedzieć się jak zainteresować sobą dziewczynę.

Podczas gdy desperackie próby zatrzymania swojego partnerki lub zachęcenia jej do powrotu do siebie nigdy nie są dobrym rozwiązaniem i mogą być postrzegane tylko jako natrętne narzucanie się, istnieją pewne sztuczki, których możesz spróbować, aby ona zatęskniła. Jeśli one jednak nie zadziałają, lepiej odpuść sobie i nie wkładaj swojego, męskiego honoru do kieszeni. Podpowiem Ci jak  odzyskać dziewczynę.

Co zrobić, żeby dziewczyna zatęskniła? 10 sposobów

Jeśli zadajesz sobie pytanie: co zrobić, żeby dziewczyna zatęskniła? To postaram się pomóc Ci na nie  odpowiedzieć. Bycie wyzwaniem dla kobiety jest zdecydowanie bardzo ważnym czynnikiem w relacjach damsko- męskich.

1. Podejdź do tego na chłodno

Z pewnością będzie to dla Ciebie trudne, ale poprzez takie zachowanie możesz zyskać i utrzymać  relacje. Na pewno nie naciskaj na nią, być może potrzebuje ona wytchnienia i wtedy, kiedy  odpocznie, to zacznie tęsknić.

2. Nie odkrywaj wszystkich swoich kart

Jeśli chcesz, aby zaczęła ona za Tobą tęsknić, to nie okazuj jej większego zainteresowania niż ona  Tobie. Jeśli okażesz jej większe zainteresowanie, to przeważysz równowagę uczuć na swoją  niekorzyść.

3. Unikaj SMS-owania z nią na rzecz spotkań

Jeśli zastanawiasz się co zrobić, żeby dziewczyna zatęskniła, to unikaj wysyłania do niej wiadomości,  które szybko mogą ją znudzić. Staraj się dążyć do spotkań w cztery oczy, jeśli będą one sporadyczne,  a ona będzie się na nich świetnie bawić, to z pewnością zacznie za tymi spotkaniami tęsknić, a co za  tym idzie, zacznie tęsknić za Tobą!

4. Zawsze musisz być gotów ją zostawić

Być może brzmi to absurdalnie, bo wcale nie chciałbyś, lub też nie chcesz jej zostawiać, a Twoim  celem jest jedynie sprawienie, aby zatęskniła, ale tylko wtedy będziesz w jej oczach prawdziwym mężczyzną. Jeśli będziesz się jej trzymał, mówiąc kolokwialnie, jak rzep psiego ogona to powieje  desperacją, a kobiety tego nie lubią i będziesz się zastanawiał, jak odzyskać dziewczynę.

5. Zadbaj o szczęście w swoim życiu

Nie szukaj szczęścia w kobietach, to Ty jesteś tym, co ma dawać im szczęście. Szczęście i sukces  zawsze przyciąga kobiety.

6. Zadbaj o energię na co dzień

Dzięki energii masz lepszy nastój, a to prowadzi do tego, że się uśmiechasz i jesteś zadowolony ze  swojego życia. Uwierz mi, że Twoja energia zacznie na nią działać, masz dzięki niej lepszą mowę ciała,  a ona działa na kobiety.

7. Akceptuj siebie takim, jakim jesteś

Każdy człowiek ma swoje wady i zalety, jest to oczywiście normalne. Jeśli zastanawiasz się, co zrobić,  żeby dziewczyna zatęskniła, to na pewno nie marudź, nie użalaj się nad sobą, a przede wszystkim nie  porównuj się do innych!

8. Nabierz dystansu do siebie

Facet, który posiada dystans do siebie, staje się dla kobiety bardziej atrakcyjny Pokaż jej w zabawny sposób, że potrafisz się śmiać sam z siebie. Jeśli masz jakieś wady to, zamiast się nimi przejmować,  obróć je w żart.

9. Zwiększ pewność siebie

Dziewczyna będzie tęsknić za facetem, który jest pewny siebie. Zrób więc coś dla siebie, pokaż jej, że  nie jest jedyną kobietą, jaką możesz zdobyć, musi się poczuć odrobinę zazdrosna.

10. Zwiększ swoją atrakcyjność

Zadbaj o swój wygląd zewnętrzny, sam wiesz, że im atrakcyjniejsza kobieta, tym bardziej jej pożądasz,  to działa także w drugą stronę. Jeśli będzie ona czuła pożądanie do Ciebie, to na pewno i tęsknotę.

Powyższe sposoby miały oczywiście na celu odpowiedzieć Ci na pytanie: co zrobić, żeby dziewczyna zatęskniła? Mam nadzieję, że okażą się one dla Ciebie pomocne.

Co zrobić, żeby dziewczyna zaczęła się starać?

Jeśli zastanawiasz się co zrobić, żeby dziewczyna zaczęła się starać, nie pokazuj jej na początku  swoich uczuć. Na pewno powinieneś wstrzymać się z mówieniem, ‘’Kocham Cię’’. Takie słowa powinny  padać z Twoich słów w momencie, kiedy wasza relacja nabierze już odpowiedniego tempa.  Dziewczyna potrzebuje więcej czasu, aby się zakochać.

Bądź czasami niedostępny dla niej i obserwuj jej zachowanie. Jeśli zacznie się odzywać pierwsza, to  oczywiście odwzajemnij jej kontakt. Bądź niedostępny, ale jej nie zniechęcaj do siebie, musisz wyczuć  w tym przypadku pewną granicę.

Naucz się rozmawiać z kobietami, my to uwielbiamy, jeśli ona poczuje, że potrafisz rozmawiać, to  będzie Cię uważała za wartościowego faceta, a przecież, jaka dziewczyna by się o takiego nie starała?  Żadna! Mało jest mężczyzn, którzy potrafią rozmawiać na interesujące tematy. Jeśli potrafisz mówić  tylko o pogodzie, szkole, studiach czy pracy, to ona na pewno nie będzie się starać.

Czego od chłopaków oczekują dziewczyny?  

Przede wszystkim dziewczyny chcą, aby chłopacy doceniali je za to, jakie są, a nie jak wyglądają. Kobieta nie jest obrazem, który przychodzi na świat, aby go podziwiać. Jeśli pragniesz czystych doznań estetycznych, udaj się do galerii sztuki.

Wbrew temu, co dają nam kolorowe magazyny, telewizja i Instagram, nikt z nas nie wygląda na milion dolarów w każdej sekundzie naszego życia. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla nas obojga. Twarz bez makijażu, obcisłe spodnie lub rozczochrane włosy wieczorem, takie wieczory są dla wielu dziewczyn normą.

Kiedy wpadłem na pomysł, aby napisać, czego oczekują dziewczyny, to byłem przekonana, że będę wymieniać tutaj w nieskończoność! To znaczy, spędzę nad tym punktem dobre kilka dni, ciągle dodając coś nowego. W końcu dużo słyszymy o potrzebach współczesnych dziewczyn. W rzeczywistości to najbardziej oczekujemy tego, co powyżej napisałem. 

Wiesz już co zrobić, żeby dziewczyna zatęskniła, co sprawi, że zacznie się starać oraz poznałeś nasze największe oczekiwanie co do chłopaków. Po takiej dawce informacji nie możesz popełnić teraz błędu, powodzenia!

5/5 - (2 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *