Jak rozkochać kobietę? 7 skutecznych metod

Nawiązywanie relacji damsko – męskich dla wielu osób nie jest prostą rzeczą. Nawet jeśli uda się kogoś poznać i stworzyć fajną znajomość, to nie jest powiedziane, że będzie to od razu relacja romantyczna. Jak przejść z etapu przyjaźni? Jak rozkochać kobietę? 

Czasami mimo szczerych chęci nie wiemy, co robić ani jak zacząć. Poniższe metody powinny znacznie pomóc w zdobyciu partnerki!

Słuchaj uważnie i zadawaj pytania

Kobiety uwielbiają dużo mówić i opowiadać o różnych aspektach swojego życia ze szczegółami. Jednak z łatwością zauważą, że kogoś to nudzi i nie jest zainteresowany. Wtedy też często przestają się dzielić historiami, a relacje z daną osobą się ochładzają. 

Jeśli więc zastanawiasz się jak zauroczyć dziewczynę, to odpowiedź jest prosta. Słuchaj tego co mówi i skupiaj się na jej opowieściach. 

Z pewnością doceni, jeśli przy kolejnej historii na wspomnienie danej koleżanki, dopytasz, czy to chodzi o tą o której wspominała ostatnio (tutaj wrzuć kilka szczegółów, które zapamiętałeś na jej temat). Dzięki temu twoja wybranka poczuje się naprawdę słuchana i ważna dla Ciebie. 

Bądź dobrym rozmówcą. Pozwól jej się wygadać, kiedy tego potrzebuje. I zwracaj uwagę na tematy rozmowy, w taki sposób, żeby nie rozmawiać tylko o sobie, ale poruszać też istotne dla niej kwestie. 

Daj sobie na luz

Jeśli ciągle będziesz spięty i zestresowany to twój nastrój może udzielić się dziewczynie, na której Ci zależy. Zamiast czuć się przy tobie komfortowo, będzie wyczuwała napięcie. Zapewne znasz powiedzenie „ciąć powietrze nożem”, które oznacza właśnie tak gęstą atmosferę, że aż można ją „przeciąć”.

Ocena: 4.8/5 (619 głosów)

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak wrócić do ex i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Nikt nie lubi spędzać czasu z wiecznie zestresowanymi osobami. Nawet jeśli bardzo Ci na niej zależy, a każde spotkanie wywołuje przyśpieszone bicie serca, to postaraj się tego nie okazywać.

Nie stanie się nic złego, jeśli na chwilę odpuścisz i szczerze się zaśmiejesz. Nikt nie jest doskonały cały czas, a przecież zależy Ci na tym, żeby pokochała też prawdziwego Ciebie. 

Unikaj kłamstwa i koloryzowania

Perspektywa podkoloryzowania opowiadanej historii, żeby wyjść na odważniejszego, albo bardziej interesującego jest zapewne bardzo kusząca. Jednak postaraj się unikać takich zabiegów. 

Na dłuższą metę, nawet jeśli myślisz, że wiesz, jak rozkochać kobietę stwarzając swój fałszywy obraz, to jest duże prawdopodobieństwo, że wasz związek będzie trwał krótko, ponieważ małe kłamstewka zaczną wychodzić przy różnych okazjach. Wtedy ona może czuć się oszukana, a twój pozytywny obraz w jej głowie zacznie się burzyć. 

Żeby uniknąć takiej sytuacji, postaraj się od początku unikać naginania prawdy i bądź szczery. Jak rozkochać kobietę, jeśli uważasz, że nie jesteś wystarczająco interesujący? W tym przypadku musisz po prostu zaryzykować. Lepiej, żeby poznała prawdziwego Ciebie i sama zdecydowała, niż twój fałszywy obraz, który później się rozpadnie. 

Bądź cierpliwy

Każda relacja potrzebuje odpowiedniego czasu, żeby się rozwinąć. W przypadku niektórych jest to kilka dni, w przypadku innych mogą to być tygodnie albo miesiące. 

Nie zawsze jest to takie tempo, które Ci odpowiada, ale naciskanie na kobietę z pewnością nie przyniesie dobrych rezultatów. Nie zmuszaj jej do zbyt szybkich deklaracji, bo może ją to tylko wystraszyć. 

Spędzajcie razem czas, dbajcie i poprawiajcie waszą znajomość. Z czasem ona będzie czuła się w tej znajomości coraz bezpieczniej. Wtedy jest szansa, że wasza znajomość naturalnie będzie nabierała nowego tempa i rozwijała się w romantyczną stronę. 

Komplementuj i doceniaj

Niezależnie od płci, każdy chce być doceniany i czuć się atrakcyjnie. Nie chodzi oczywiście o zalewanie dziewczyny morzem bezosobowych komplementów. 

Skup się na bardziej osobistych i konkretnych stwierdzeniach niż „ładnie wyglądasz”, „masz piękne oczy”. Zamiast tego powiedz, że ta sukienka pięknie podkreśla jej nogi, albo że jej zielony kolor tęczówek jest bardzo charakterystyczny i niespotykany. 

Komplementy dotyczące wyglądu są bardzo przyjemnie i ważne, jednak jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, jak zdobyć jej serce, to musisz się skupić również na jej cechach charakteru. 

Poczucie humoru, inteligencja, dobra organizacja, kreatywność, zainteresowania. To cechy, na których powinieneś się skupić, jeśli wciąż nie wiesz, jak zauroczyć dziewczynę.

Pamiętaj o małych gestach

Ciągłe zastanawianie się jak oczarować kobietę, nie sprawi, że to się stanie samo. Musisz zacząć działać. 

W rozmowie często padają informacje na temat indywidualnych upodobań dziewczyny. Mijając kawiarnie, może wspomni, że uwielbia dany rodzaj ciasta, albo opowie Ci o filmie, na który bardzo by chciała iść do kina.

Takie małe sugestie są bardzo pomocne w odpowiedzi na pytanie jak rozkochać dziewczynę. Jeśli będziesz jej uważnie słuchał (o czym już wspomniane było w punkcie 1), to masz szansę je zauważyć i wykorzystać na swoją korzyść.

Wspomniane ulubione ciasto możesz jej kiedyś kupić, robiąc bardzo miłą niespodziankę. Tak samo sprawa wygląda z filmem, na który pewnie z przyjemnością pójdzie. Te małe, subtelne gesty pokażą jej, że Ci zależy, starsza się i uważnie jej słuchasz. 

Wspieraj ją i oferuj pomoc

Jeśli już wiesz, że musisz jej uważnie słuchać, to powinieneś też zwracać uwagę na swoje odpowiedzi. Będą na pewno sytuacje, gdy będzie pytała Cię o radę, pomoc lub opowiadała o ważnych wydarzeniach.

Niezależnie od tego, czy jest to coś tak prozaicznego jak pomoc w codziennych obowiązkach, czy coś ważniejszego jak jej kariera lub rodzina, postaraj się zachować otwarty umysł.

Nie wszystkie kobiety od razu są tak otwarte i chętnie proszą o pomoc. Więc jak rozkochać dziewczynę, która nie mówi o sobie zbyt wiele? Niezależnie od tego czy Cię poprosi o pomoc, możesz ją po prostu zaoferować. 

Jeśli wspomni, że ma dużo pracy, zaoferuj wzięcie na długi spacer jej psa, żeby mogła trochę odpocząć, albo zrobienie kolacji, żeby nie musiała sama gotować. 

Takie zachowania zwiększą jej poczucie bezpieczeństwa i zaufania. 

Po przeczytaniu tego artykułu z pewnością już wiesz, jak się zachować, by ją oczarować. Jednak nie tylko w przypadku nowych znajomości powyższe rady będą skutkować, ale też, jeśli zastanawiasz się jak odzyskać dziewczynę, to powinny być pomocne. Te metody są neutralne i z pewnością zadziałają w wielu przypadkach, niezależnie od tego, na jakim etapie znajomości jesteście. 

Ocena: 4.8/5 (619 głosów)

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak wrócić do ex i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK
5/5 - (37 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *