Co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu?

Przeżyłaś bolesne rozstanie i nie wiesz, jak sobie z nim poradzić? Na samo wspomnienie o chwilach spędzonych z byłym chłopakiem do oczu napływają Ci łzy? Czas wziąć się w garść i nie oglądać dłużej za siebie. Pokaż mu, że stracił naprawdę wiele. Niech zrozumie, że nie ma już przy sobie tak pięknej, pewnej siebie i dbającej o niego kobiety. I to dopiero jest powód do rozpaczy! Chcesz wiedzieć, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu?

To właśnie Twój brak szukania możliwości kontaktu z nim i szybki powrót do codziennych obowiązków. Twoja obojętność i bezwzględność. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak odzyskać faceta i co zrobić, aby rozstanie z Tobą naprawdę go zabolało? Koniecznie przeczytaj ten tekst do końca.

Brak kontaktu – to właśnie jest to, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu

Jedyne, o czym marzysz to wiadomość lub telefon od swojego byłego. W zasadzie Twój czas wolny zajmuje Ci odświeżanie czatu, w nadziei, że pojawi się tam nowa wiadomość od Niego. Takie działanie z pewnością nie pomoże w odnowieniu Waszej relacji. Mało tego! Przypadkowo wysłana wiadomość może znacząco to utrudnić.

Jeżeli nie możesz przestać sprawdzać wszystkich kanałów komunikacji oraz social media – po prostu się od tego odetnij.  Usuń numer swojego byłego, byś gdy zadzwoni, mogła powiedzieć do telefonu: „Słucham, kto mówi?”.

Uwolnienie się od tego przytłaczającego stanu to jedyna słuszna decyzja. Musisz na nowo zacząć odgrywać główną rolę w swoim życiu. Użalanie się i prowokowanie kontaktu przyniesie skutek dokładnie odwrotny do spodziewanego.

Wszystko dlatego, że mężczyzna poczuje się osaczony i przytłoczony Twoim żalem i rozpaczą. Nie będzie mógł sam zastanowić się nad tym, co czuje, ponieważ nieustannie będziesz mu o sobie przypominać. Zatem co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu? To, że nie będziesz o niego zabiegała i starała się dowiedzieć, co u niego słychać. Daj mu przestrzeń, by mógł sam dostrzec swój ból i smutek. Wówczas szybko zobaczysz, czy naprawdę mu na Tobie zależało.

Pokaż wszystkim, jak szczęśliwa jesteś bez Niego

Najgorsze, co możesz zrobić po rozstaniu to popaść w zupełną rozpacz. Leżeć w pokoju, płakać do poduszki i oglądać ckliwe komedie romantyczne. Odciąć się od najbliższych, od przyjaciół i pogrążyć w nostalgii i płaczu.

Chociaż początkowo może nieść Ci to ukojenie, to nie jest to rozwiązanie na dłużej. Uwierz, że jeżeli postawisz sobie za cel żyć tak, jak dawniej – z pewnością tego dokonasz. Zaproś przyjaciółkę na kawę lub wyjdź ze znajomymi do kina.

Koniecznie relacjonuj te wyjścia na social media. Pozwoli Ci to nie tylko poczuć, że możesz funkcjonować bez mężczyzny, ale jednocześnie wbijesz mu delikatną szpilkę w serce, gdy zobaczy, że nie rozpaczasz, tylko żyjesz pełnią życia.

Wiesz, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu? Bez wątpienia będzie to fakt, że nie rozpaczasz po Waszym związku. Nie lamentujesz i nie czekasz na powrót swojego byłego. Cieszysz się życiem i na nowo sobie je układasz. Mężczyzna naprawdę zacznie się zastanawiać, jak odnowić z Tobą kontakt i będzie chciał dokładnie wiedzieć, co się u Ciebie dzieje. Trzymaj tak dalej!

Zadbaj o siebie – to Ty jesteś tutaj najważniejsza

Codziennie troszczyłaś się o swojego partnera. Starałaś się, aby niczego mu nie brakowało. Najwyższa pora zadbać o siebie i zająć się własnymi potrzebami, które do tej pory były ignorowane. Dawno nie byłaś u fryzjera?

Twoja kosmetyczka zapomniała jak wyglądasz? Trzeba  to zmienić i postawić wszystko na siebie. Zadbana, zrelaksowana i piękna będziesz czuła się kobieco i bardzo pewnie. Nie masz pojęcia, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu?

To właśnie Twój rozkwit! Niech zobaczy Cię na mieście i po prostu zaniemówi z wrażenia. Jeżeli czujesz taką potrzebę, możesz nawet zupełnie zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Kiedy będzie na to lepszy moment niż teraz?

Postaw na regenerację i odbudowę swojego serca po rozstaniu. Niech nieodwzajemniona miłość stanie się początkiem wyjątkowych zdarzeń w Twoim życiu. Sama zobaczysz, że takie zachowanie zwróci uwagę Twojego byłego mężczyzny.

Tym razem to Ty będziesz rozdawała karty i zdecydujesz, czy ponownie chciałabyś wejść w związek z Nim. Nic nie szkodzi spróbować. W tym przypadku możesz jedynie zyskać.

Jak odzyskać faceta? Te kilka kroków przybliży Cię do realizacji celu

Rozstanie jest bolesne tak dla Ciebie jak i dla Twojego byłego partnera, Chociaż możesz tego nie dostrzegać, on również na swój sposób cierpi i przeżywa to, że już nie jesteście razem. Wiesz już, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu.

Będzie to Twoja obojętność i fakt, że poukładałaś sobie swoje życie na nowo. Nie będzie mógł pogodzić się z tym, że on z sentymentem wspomina piękne chwile z Tobą, a Ty zaczęłaś po prostu żyć pełnią życia.

Gdy zobaczy, jak rozkwitasz z dnia na dzień, na pewno będzie zastanawiał się, czy nie ma obok Ciebie adoratora.  Myśli, które będą w jego głowie, nie przestaną zaprzątać mu głowy. Prędzej czy później nie wytrzyma i po prostu będzie musiał się z Tobą skontaktować. Chociażby po to, aby sprawdzić, czy nadal ma u Ciebie jakiekolwiek szanse. Przekonaj się, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu i po prostu skup się na sobie. Bardzo szybko zobaczysz, czy naprawdę za Tobą tęskni.

4.8/5 - (50 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *