Co zrobić, żeby facet zatęsknił? Sprawdzone porady

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, co zrobić, aby facet zatęsknił, to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca. Niezależnie od tego, czy wasza relacja potrzebuje zmian lub rozstaliście się i chciałabyś wzbudzić w mężczyźnie tęsknotę – jest kilka sprawdzonych sposobów, aby to osiągnąć.

Tęsknota jest uczuciem, które towarzyszy każdej zdrowej relacji. Nie da się ukryć, że jeżeli nie widzimy się dłużej z nasza drugą połówką, niemal odczuwamy fizyczny ból z powodu jej braku. Niestety, jeżeli nieustannie nalegamy na to, by spędzać czas razem, nie mamy swoich hobby a znajomych mamy tylko wspólnych – wówczas nie ma nawet przestrzeni, by móc zatęsknić za drugą osobą.

Każdy potrzebuje chwili dla siebie

Od początku byliście dosłownie, jak papużki nierozłączki? Każdą wolną chwilę poświęcacie na spotkania we dwójkę. W końcu uwielbiacie razem oglądać seriale czy spacerować po lesie. Jeżeli już nawet się nie widzicie, to obowiązkowo wymieniacie się wiadomościami lub długo ze sobą rozmawiacie przez telefon.

Oczywiście, jeżeli obojgu z Was to odpowiada – nie ma żadnego problemu. Jednakże nie szukałabyś odpowiedzi na pytanie „Jak wzbudzić w nim tęsknotę?”, gdyby wszystko było w jak najlepszym porządku. Wobec tego warto pomyśleć o większej swobodzie.

Spotkaj się z koleżankami, a on niech wyjdzie ze swoimi kumplami. Jeżeli zerwaliście – nie przypominaj się mu co chwilę i nie zastanawiaj się od razu jak go odzyskać. Uwierz, że obu stronom naprawdę to pomoże. Chwila odpoczynku od siebie sprawi, że mężczyzna zrozumie, jak ważna jesteś dla niego. A i Ty sama docenisz wspólnie spędzany czas.

Co zrobić, żeby facet zatęsknił? Nie musisz być dostępna 24/7

Gdy tylko otworzysz oczy, od razu poszukujesz telefonu, aby napisać do swojego mężczyzny? A zaraz po otrzymaniu od niego wiadomości rzucasz się, by niezwłocznie odpisać? Niestety pora to zmienić. W przypadku wymiany codziennych wiadomości warto pozwolić, by mężczyzna zaczekał na Twoją odpowiedź.

Nie staraj się być dostępna na każde jego zawołanie. Spraw, aby z utęsknieniem czekał na to, co aktualnie masz mu do przekazania. Niech zastanawia się czasem, co aktualnie robisz lub czym jesteś zajęta, że nie możesz mu odpisać.

Takie przetrzymanie mężczyzny będzie doskonałym sposobem na to, jak wzbudzić w nim tęsknotę. Sama zobaczysz, że będzie dużo bardziej rozmowny i wykaże zainteresowanie kontaktem z Tobą.

Organizujcie czas spędzany wspólnie

Nie ma absolutnie nic złego w zwyczajnym spędzaniu czasu na oglądaniu filmów czy po prostu siedzeniu w swoim towarzystwie. Jeżeli jednak Wasz związek trwa już naprawdę długo, wówczas może obojgu Wam spowszednieć. Jak wzbudzić w nim tęsknotę, by patrzył na Ciebie tak, jak na początku Waszego związku? Być może warto porozmawiać o tym, jak oryginalnie możecie spędzać czas.

Wyjdźcie od czasu do czasu na randkę lub wybierzcie się do kina czy na lodowisko. Wspólny wyjazd w góry ze zdobywaniem szczytów czy wycieczka rowerowa również mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Urozmaicenie wspólnie spędzanego czasu pozwala budować silniejsze więzi i generować nowe doświadczenia, które na nowo was połączą. Spróbuj sama, a przekonasz się, że stanie się to Waszą tradycją.

Odrobina zazdrości jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła

Bolesne rozstanie sprawiło, że właściwie przestałaś o siebie dbać. Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz miałaś na sobie jeansy czy stanik z dziedziny tych „seksownych”. Nie dbasz o idealny makijaż jak wcześniej, a układanie włosów przestało należeć do Twojej porannej rutyny. To wszystko wpływa nie tylko na to, jak Ty się czujesz, ale również na to, jak postrzegają Cię inni. A co jeżeli idąc miastem, przez przypadek na niego wpadniesz?

Musisz być przygotowana na taką ewentualność. Zadbaj o siebie. Wyciągnij z szafy ubrania, które naprawdę sprawiają, że czujesz się pewna siebie. Zrób makijaż i wystylizuj włosy. Nie obawiaj się spotkania z nowymi mężczyznami. Wręcz przeciwnie – powinnaś to robić. Jeżeli On zobaczy Cię w takiej formie – od razu za Tobą zatęskni.

Przypomni sobie te wszystkie cudowne chwile u Twojego boku i zanim się obejrzysz, ponownie otrzymasz od niego wiadomość z prośbą o spotkanie. Jeżeli zatem zastanawiasz się co zrobić, żeby facet zatęsknił, to wystarczy mu pokazać, jak wiele stracił. Otrzeźwienie przyjdzie wówczas bardzo szybko.

Co zrobić żeby facet zatęsknił po rozstaniu

Wiesz już co zrobić, żeby facet zatęsknił po rozstaniu!

Poznałaś już wszystkie sprawdzone sposoby na rozbudzenie tęsknoty u mężczyzny. Jeżeli jesteście już w długim związku, poszukaj elementów, które można zmienić. Być może Twój partner potrzebuje przestrzeni dla siebie, której z nadmiaru miłości niestety mu nie dajesz.

Może się również okazać, że ma Cię na wyciągnięcie ręki, więc nie zdąży się stęsknić pomiędzy rozmowami, a już przychodzi kolejna wiadomość od Ciebie. W takim przypadku nie należy się zastanawiać kiedy facet zaczyna tęsknić, a bardziej nad tym jak to naprawić. A jeżeli rozstaliście się i chcesz mu pokazać ile stracił – bądź tą pewną siebie sobą, w której się zakochał. Stęskniony mężczyzna odkryje przed Tobą swoje uczucia, a Ty będziesz mogła jeszcze lepiej go poznać.

4.9/5 - (76 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *