Życzenia urodzinowe po rozstaniu – składać czy nie? 

Składania życzeń jest dużo ważniejszym elementem w urodziny niż wręczenie prezentu. Wiele osób ten fakt może zaskoczyć, ale życzenia od serca zapewne są milsze od rzeczy nabytej w sklepie. Często zdarzają się sytuacje, gdzie pomijamy wręczenie prezentu i zostajemy jedynie tylko przy miłych słowach. Tak dzieje się często w przypadku osób, które nie za nam aż tak bliskie. Natomiast jeśli chodzi o osobę, którą kochamy, to skupiamy się na drogim podarunku, często zapominając o życzeniach.

Sprawa nieco bardzo się jeszcze komplikuje, kiedy dwoje kochankowie się rozstają. Nadchodzi czas urodzin, bardzo ważnego dnia, bo to przecież dzień naszego przyjścia na świat, każdy chce się czuć tego dnia wyjątkowo. Wtedy osoby po rozstaniu zadają sobie pytanie, czy życzenia urodzinowe po rozstaniu to dobry pomysł.

Jakie życzenia składać?

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i powodzenia na nowej drodze życia? Czy naprawdę tak muszą wyglądać składane przez Ciebie życzenia? Otóż nie, podpowiem Ci teraz, jak je w ogóle należy składać.

Oczywiście rzeczą jasną jest to, co powiesz, ale większym problemem jest forma składania życzeń. Jeśli Twoje życzenia mają być świadectwem sympatii i szacunku do byłego partnera, to musisz drugiej stronie poświęcić nieco więcej uwagi i czasu. Niestety nie zdołałam znaleźć jakiś argumentów przemawiających za tym, że dobrze będzie złożyć życzenia SMS-em, w poście na Facebooku czy na messengerze.

Ta droga najczęściej kojarzy się, z otrzymałem byle jakiego „wszystkiego najlepszego” lub gotowej formułki ściągniętej skądś z Internetu, lub po prostu podane dalej. Jeśli te życzenia mają sprawić, że druga osoba zacznie patrzeć na Ciebie przychylniej i może zapoczątkować powrót do Ciebie, to najlepiej spotkaj się z nią tego dnia, a jeśli to z różnych przyczyn niemożliwe to zadzwoń. Złóż życzenia od serca, na pewno wiesz, czego druga strona pragnie.

Życzenia urodzinowe po rozstaniu

Czy powinno się składać życzenia urodzinowe po rozstaniu? A więc, jeśli nadal utrzymujesz dobre stosunki ze swoim byłym partnerem, to nie rozumiem czemu miałabyś/ miałabyś nie składać. Dlatego więc nic nie powinno Cię powstrzymywać cię od powiedzenia dobrego słowa w tym Wielkim Dniu.

Rozumiem, że nie jest już to Twój partner życiowy i prawdopodobnie mieszkacie teraz osobno. Ale jeśli kiedyś wiele dla ciebie ta osoba znaczyła i trzymała słabość w Twoim sercu, to nie przechodź obok tej osoby przez życie, mając ją obojętnie i niosąc ze sobą złe uczucia, poza tym pewnie uczyniła życie piękniejszym i bardziej znaczącym dla Ciebie w przeszłości, dlatego życzenia po rozstaniu są miły zaskoczeniem.

Kiedy składać życzenia urodzinowe po rozstaniu?

Oczywiście nie w każdej sytuacji życzenia urodzinowe po rozstaniu będą dobrym pomysłem. Warto się zastanowić co miałby one mieć na celu? Jeśli utrzymujecie ze sobą dobre stosunki i macie wobec siebie szacunek mimo zostania, bo przecież nie każdy związek kończy się nienawiścią, to na pewno warto je złożyć.

Jeśli pragniesz utrzymać kontakt z byłym partnerem, to w taki subtelny sposób możesz o sobie przypomnieć. Życzenia urodzinowe po rozstaniu mogą stać się także pretekstem do powrotu. Jest to bowiem znak, że nadal myślisz o swojej byłej miłości i mimo tego, że nie jesteście już razem i rozpoczęliście pewnie nowe, osobne życie, to miłe słowa w wyjątkowym dniu nierzadko mogą spowodować myślenie nad powrotem do siebie.

Kiedy rozstaliście się jednak w nieprzyjemnych warunkach i teraz skaczecie sobie do gardeł to lepiej sobie darować skakanie życzeń. Mogą one co jedynie rozwścieczyć tę osobę, a po co robić to w dzień jej urodzin? Wszystko zależy od tego, jak wasze losy toczą się po rozstaniu.

Jak odzyskać dziewczynę?

Kiedy rozstałeś się z dziewczyną, to masz tak naprawdę dwie możliwości. Pierwsza to ta, w której ona zbliży się do Ciebie i będzie chciała wrócić. A druga opcja jest zdecydowanie gorsza, ponieważ zakłada brak szans na powrót. Zatem jak odzyskać byłą dziewczynę?

Bardzo ważnym pierwszym krokiem do powrotu do byłej dziewczyny jest całkowite odcięcie kontaktu na czas analizowania całego rozstania i wprowadzania zmian w życie. Dlatego nie powinieneś kontaktować się ze swoją byłą dziewczyną przez kilka następnych dni. Daj jej czas do namysłu. Złożenie życzeń od serca z okazji urodzin może pomóc. Jest to dobry krok zarówno dla mężczyzny jak i kobiety, która zastanawia się jak odzyskać byłego faceta?.

Kiedy już znasz dokładny powód zerwania, czas wyciągnąć wnioski i znaleźć odpowiedzi na pytanie, jak walczyć o związek. Musisz więc dowiedzieć się, gdzie jest błąd i wymyślić rozwiązanie. Po tym wszystkim czas na wprowadzenie zmian. Jest to zdecydowanie najtrudniejsze, oczywiście wiele też zależy od tego, jakie błędy popełniłeś i od Twojego samozaparcia. Ale bardzo ważne jest, byś stał się dla swojej byłej dziewczyny nowym wyzwaniem. Takie samie kroki tyczą się kobiet, które chcą odzyskać byłego partnera.

Podsumowanie

Życzenia urodzinowe są bardzo miłym gestem, który cieszy każdego. Po rozstaniu mogą one doprowadzić do tego, że dwie, niegdyś bliskie sobie osoby, znowu się zjada. Jednak są przypadku, gdzie lepiej sobie to odpuścić.

4.5/5 - (6 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *