Jak zainteresować sobą dziewczynę? 6 najlepszych porad

Poznajesz ją przypadkiem, nawet nie planowałeś się teraz zauroczyć. Łączy w sobie wszystkie te cechy, które w głowie przypisywałeś idealnej partnerce. Dodatkowo wiele innych, o których nawet nie marzyłeś. Jest pełna niespodzianek. Na widok jej uśmiechu, mięknie Ci serce, a nogi chcą biec do najbliższej kwiaciarni, po wszystkie, dostępne kwiaty. Głupio Ci przed samym sobą, ale wpadłeś po uszy. Jednak wydaje Ci się, że ona nie do końca może być zainteresowana Tobą? Jak zainteresować sobą dziewczynę?

Jak zainteresować sobą dziewczynę? 6 porad

Przygotowałem dla Ciebie 6 skutecznych porad, by zainteresować sobą dziewczynę i tym samym stać się dla niej atrakcyjniejszym pod kątem charakteru. Często próbujemy na siłę przypodobać się kobiecie i kończy się to fiaskiem, dlatego koniecznie sprawdź, czy stosowałeś się do tych wskazówek.

Bądź dumny ze swoich zainteresowań

Nawet jeśli hobbystycznie nie pływasz z rekinami, a w wolnym czasie raczej nie zdarzyło Ci się malować romantycznych pejzaży, to z pewnością posiadasz jakieś zainteresowania. Nie przejmuj się tym, że mogą wydawać się nudne, lub pospolite.

Wszystko można opowiedzieć w interesujący sposób. Tak naprawdę, nie wiesz, czy twoja wybranka nie podzieli twoich pasji lub nie uzna ich za fascynujące. Nie stresuj się i odważnie mów o tym co Cię interesuje, co lubisz robić w wolnym czasie.

Przyjemniej słucha się o czyichś pasjach, w szczególności dlatego, że większość ludzi opowiadając o tym co ich fascynuje, jest żywo pobudzona i przedstawia temat w ciekawy sposób. Jest to też prosta recepta na pytanie, jak i o czym pisać z dziewczyną. Wzajemnie możecie zainteresować się swoimi pasjami i wymieniać na ten temat uwagi.

Nie odsłaniaj od razu wszystkich kart

Kobiety lubią odrobinę tajemniczości. Na pierwszym spotkaniu nie opowiadaj szczegółowo historii swojej rodziny. Skoro Ci się podoba, to zapewne chcesz, żeby wiedziała o tobie jak najwięcej, ale spokojnie – będzie na to czas później.

Zdradzaj zabawne historyjki, w taki sposób, aby rozmowa przebiegała naturalnie i przyjemnie. Nie musisz jej się jednak spowiadać ani od razu opowiadać szczegółowo o każdym swoim związku, relacji, przyjaźni.

Niektóre cechy partnera lepiej jest poznać po czasie. Wrzuć na luz. Jeśli ona chce się spotkać, a ty jesteś już umówiony, to nie musisz opowiadać jej dokładnie, dlaczego dziś nie możesz. Informacja, że jesteś dziś zajęty i propozycja spotkania w innym terminie w zupełności wystarczy. Faktu, że jedziesz podlewać kwiatki do mieszkania mamy, znać nie musi.

Rozmawiaj o jej zainteresowaniach

Większość ludzi bardzo lubi dzielić się swoimi pasjami. Postaraj się być dobrym słuchaczem. Zadawaj pytania, w wolnym czasie przeczytaj coś na temat rzeczy, które ją interesują. Później będziesz mógł wspomnieć ciekawostkę w rozmowie.

Rozmowy z tobą powinny być dla dziewczyny przyjemne. Jeśli poczuje, że może Ci opowiadać o tym co ją pasjonuje, a ty jesteś tym naprawdę zainteresowany, to chętniej otworzy się również na inne tematy.

Nim zaplanujesz, jak zainteresować sobą dziewczynę, sam zainteresuj się nią. Dowiedz się, co lubi, czego unika. Ludzie chętniej utrzymują znajomości z takimi osobami, przy których czują się swobodnie i mogą bez problemu opowiadać o sobie.

Jest to też dobry sposób dla każdego, kto zastanawia się, jak zainteresować sobą dziewczynę przez Internet.  Na forach poświęconych różnym pasjom i zainteresowaniom, bez trudu można do kogoś napisać i rozpocząć rozmowę. Jest to dobry i luźny sposób, na poznanie wymarzonej partnerki.

Nie rezygnuj dla niej ze swoich planów

W chwili początkowego, mocnego zauroczenia łatwo stawiać dziewczynę na pierwszym miejscu, ponad swoje plany, znajomych i zainteresowania. Chcesz spędzać z nią każdą chwilę, kiedy tylko napisze, że ma ochotę się spotkać, ty odwołujesz plany na wieczór i biegniesz na spotkanie z nią.

Takie zachowanie nie będzie pomocne, gdy zastanawiasz się jak rozkochać kobietę. Czując, że jesteś na każde jej zawołanie, zawsze gotowy by przyjechać, nie będzie widziała w tobie wyzwania. Zostaw jakąś część życia tylko dla siebie.

Nie chodzi o to, żebyś nagle zaczął ją ignorować czy olewać, ale postawił granice i umiał odpuścić spotkanie, gdy nie było planowane, a ty masz inne zajęcia. Nawet podczas największej, najszczerszej miłości nie należy zapominać o sobie.

Jak zainteresować sobą dziewczynę, z którą nie możesz się spotkać? Zaproponuj inny dogodny dla Ciebie termin, jeśli nie będzie jej pasował, to razem ustalcie datę następnego spotkania. Do tego czasu kontakt możecie utrzymywać przez social media. Jeśli masz wolną chwilę, to zadzwoń do niej.

Przypominaj o sobie, ale nie bądź natrętny

Wysłanie w ciągu dnia pojedynczych wiadomości ma pewien urok. Wiele kobiet docenia pisanie porannego „dzień dobry” lub „miłego dnia”. Czasem wysłanie zabawnego mema w ciągu dnia też będzie dobrym pomysłem.

W tym przypadku dobrze jest złapać zdrowy balans. Przesadne ilości wiadomości mogą stać się męczące i zamiast zbliżyć Cię do dziewczyny, to was od siebie oddalą. Dlatego nie wysyłaj ich bezrefleksyjnie.

Jak zainteresować sobą dziewczynę przez Internet? Przypominaj o sobie, wysyłaj wiadomości. Jednak poczekaj, aż odpisze na poprzednią wiadomość i daj jej szansę na napisanie pierwszej. Jeśli czujesz, że kontakt jest jednostronny, odczekaj kilka dni i sprawdź, czy się odezwie.

Niewiele kobiet lubi nachalność i przesadę zainteresowanie. Dawkuj wiadomości i nie obrażaj się, jeśli nie odpisze na jakąś od razu po dostarczeniu. Też ma swoje życie, obowiązki i pracę.

Zróbcie razem coś niespodziewanego

Podczas niespodziewanych, szalonych sytuacji w naszym organizmie produkuje się adrenalina. Pozytywne wspomnienia, które pozostawia taka sytuacji i nagły wzrost adrenaliny sprawiają, że osoba, która dzieliła z nami daną sytuację, wydaje się atrakcyjniejsza.

Nie musicie od razu skakać z samolotu ani zabijać niedźwiedzia gołym rękami. Poszukaj pomysłów na randkę, która będzie mniej standardowa. Wspomnienia tego spotkania z pewnością będą ciekawsze niż zwykła kolacja w restauracji.

Jak zainteresować sobą dziewczynę? Robiąc interesujące rzeczy. To banalne, ale sprawdzone rozwiązanie. Jeśli randki będą udane i pomysłowe, to z pewnością przychylniej będzie patrzyła na perspektywę dalszych spotkań.

Nie ma jednej, właściwej recepty na pytanie „jak zainteresować sobą dziewczynę”. Wszystko zależy od jej charakteru, waszej relacji i okoliczności. Postaraj się być elastyczny, próbować różnych rzeczy, tak aby metodą prób i błędów zrozumieć ją i to czego oczekuje.

5/5 - (42 głosów)
Avatar photo

Marcin Tomaszewski

Od wielu lat pasjonuję się psychologią, rozwojem osobistym i dynamiką relacji międzyludzkich. Uważam, że wiedza na te tematy może nam pomóc tworzyć bardziej satysfakcjonujące i pełne miłości relacje. Na moim blogu znajdziesz wiele cennych wskazówek, inspirujących historii oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu trwałych i zdrowych związków z płcią przeciwną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *